Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes e border colliet...

Kutyacimbora kérdése:

Érdemes e border colliet szerezni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te megint az az eb meg a webbes gyerek vagy csak más néven?Ha nem akkor bocsi.
2013. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem,mert csak egy kutyás sportokat kedvelő kutyamániásnak való igazán.
2013. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hehe nektek is írt? :P Nekem is XD Azért mert "kell egy társ" azta elkötelezett mindenit. Borderben akar társra lelni, nem semmi. Írtam neki, hogy inkább gondolkodjon még ezen, vagy ha annyira kutyát akar, fogadjon örökbe. Utánam író válaszoló:

Én csak azt látom, hogy fajtamentőknél szokott lenni border. Amíg kölyök, addig cuki.muki, azért nem találsz kölyök kutyát mert 2 éves kora körül megunjk, és szevasz. Ebadta, és hasonló oldalakon is "családi okok miatt" eladják,ajándékozzák. Eyszóval kezelhetetlen. Múltkor egy ismerősöm kiírta facebookra, hogy: "mit csináljak, mert a 3 hós bc kutyám, nem kapja el a frizbit. Na anyám borogass. És akkor ilyenek tartanak bordert...

2013. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ekkora hülye kérdést ég nem láttam. Mire kell kertitörpének? Divatból? Szerintem egy ilyen kérdésből simán megállapítható hogy érdemes-e szerezni. Neked biztos nem. A felhasználónevedet pedig változtasd meg. Köszönöm~
2014. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!