Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egyik kutyánkat véletlenül...

Az egyik kutyánkat véletlenül kizártuk a lépcsőházba, de nem ment el, ez jó?

Figyelt kérdés

4.emeleten lakunk.Éppen lakást újítunk és amikor pakoltunk fel a padlásra akkor nyitva maradt az ajtó.De nem szokott kijárkálni.Aztán vissza értünk bezártuk az ajtót.Lefürödtünk,pakolásztunk nem is nagyon figyeltük a kutyákat(van egy másik is).Aztán maradt pár dolog amit még fel akartam vinni a padlásra.Nyitom az ajót és a kutyánk jön be annyira örült szegény..

Kb 30-40 percet lehetett kint.Megijedtünk,hogy mi van ha elmegy,mert lent a hátsó ajtó kivan nyitva a macskák miatt( első emeleten vannak macskuszok és mindig kivannak engedve)


Kicsit rosszul is érezzük magunkat,hogy nem vettük észre.Csak már annyira benne voltunk a festegetésekbe meg a pakolászásba,hogy most a kutyikat egy cseppet hanyogoltuk.Persze séta meg volt.


De még nem is nyüszögött,nem is kaparta az ajtót.


2013. aug. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy jó-e? Más nagyon sokat tanítja a kutyáját míg ezt megtanulja. :) Örülj neki, legalább nem fog elszökni. :)
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát a kutya ezt úgy élte meg, hogy "a főnök úgy döntött, kint kell maradnom". Mikor beengedtétek, persze, hogy örült, hogy csatlakozhatott a falkához. Nem kell belőle lelkiismereti kérdést csinálni, nem trehányságból, felelőtlenségből történt, és biztos, hogy ha nem a lakásfelújítás káosza van nálatok, ilyen soha nem történne meg. Szóval egy kis falkavezéri megerősítés volt.


Tudomásul vette, hogy nem jöhet be, és kész. Ez most egy kis terápia volt neki :)

2013. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem is elfogadta akkor,hogy most kin marad és kész,még ha ez véletlen volt is :D
2013. aug. 29. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
jÓ HOGY OTTMARADT, REMÉLEM MEGDICSÉRTÉTEK!
2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kapott simogatást rendesen :D
2013. aug. 29. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
ez annyira kellemetlen:) Egyszer én is kicsuktam a yorkit:) kisurrant a nagykapun amikor pakoltunk, és a munka végeztével vissza is zártam. bennt tünt fel, hogy valaki hiányzik:) Ő is ott kepesztett a kapu előtt:)
2013. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Egyszer zuhogó esőben, vendégekkel és két vendég kutyával jöttünk haza a kutyasuliból. És kinn maradt a kapu előtt a husky lányom.

Megcsináltam az ebédet, megettük, mikor csenget az egyik szomszéd, hogy áll a lépcsőház előtt egy kutya, de nem éri fel a kapucsengőt. :)

Előfordul a legjobb családban is ilyesmi.

2013. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak mi jártunk így :D
2013. aug. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!