Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit mondjak hogy a szüleim ne...

Mit mondjak hogy a szüleim ne mondogassák ezt nekem?

Figyelt kérdés
Van egy Máltai selyemszőrű kutyuskám! Nem is szeretem őt hanem Imádom! Szüleim szeretik az állatokat van az udvaron még 3 kutya őket jobban szeretik mint az én kutyusomat. És aszt mondják elkényeztetem folyton ezt hallom! Az miért baj hogy fésülöm őt havonta fürdetem, egy nap 3-szor sétáltatom és vettem neki egy ruhát, az ágyban alszik velem ez elkényeztetés? És mostanában aszt mondják mi lesz ha meghal? Mi lesz ha meghal? És én erre azt mondom: Ne fesd az ördögöt a falra! Bocsi a hosszú szövegért!
2013. aug. 29. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüleid csak téged féltenek, attól tartanak ha bármi történik vele az téged nagyon megviselne mert ennyire ragaszkodsz hozzá. De hát ez az élet rendje, és minden gyerek imádja a kutyákat. :) Szerintem kérdezd meg őket, ők milyenek voltak gyerekkorukban az állataikkal..szerintem ugyanolyanok mint te. :)
2013. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretni kevésbé egy kutyát, mert mi lesz ha meghal, kb. olyan hülyeség lenne, mint nem költeni semmit a pénzedből, mert mi lesz, ha elfogy. Se az emberek, se a kutyák élete nem tart örökké, hát azt kell élvezni, amennyi időnk van. Akkor is, ha csak 10-15 évig, mint egy kutya, vagy akkor is, ha még 80-ig, mint egy ember. Szóval szeresd nagyon a kutyád, és kényeztesd el, ha úgy akarod (addig, ameddig a kutya is jól érzi magát! mert mondjuk bőrkabátkában már nem fogja úgy élvezni a sétát, meg ilyenek, szóval a kényeztetésnek a kutya érdekében legyen 1 határa).
2013. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)második válaszoló nem azért vettem neki rucit hogy vagány legyen hanem mert most nyírattam le szóval télig nem nől meg hosszúra:)
2013. aug. 30. 00:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ő szeretteik is meg fognak egyszer halni. Ezért is kell az életben szeretni őket, akár állatról, akár emberről van szó.
2013. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Off: évi 2 fürdés is bőven elég, több csak akkor kell, ha bolhás.
2013. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég igen mondjuk egy Vizslának! De máltainak nem! Jó lett volna értelmes válasz:) de nézz után jó? És nem is ez volt a kérdés+nem kértem tanácsot:)
2013. aug. 30. 00:34
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

A máltainak is sok az a fürdés amit te csinálsz. Ugyanis így elpusztítod a bőrén lévő baktériumokat amik védik a bőrét és szőrét.. Ne csodálkozz ha ennyi fürdéstől ekcémás vagy bolha allergiás lesz. Minden védőanyagot lepusztítasz róla.. Nem csak aza gond hogy kényezteted, hanem az a gond, hogy úgy bánsz vele mint egy gyerekkel. Az egy állat. Neki más igényei vannak, és nem az hogy havonta fürdesd, ruhát adj rá, és ágyban aludjon..A napi háromszori séta az oké.. Az kell is..De ne vidd túlzásba ezt az imádatot.. Mi lesz a végén? a húst is megrűgod majd helyette???

Egyébként nem bántásból de néha figyelhetnél a kutya kényeztetése helyett a helyesírásra is..

"aszt" kétszer is így írtad és ez nagyon gáz.. AZT így írd!

2013. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na hallod hány éves vagy? Van kutyád?
2013. aug. 30. 00:45
 9/14 anonim válasza:
Te nagyon makacs lehetsz.. segítséget kérsz és utána felháborodsz ha nem azt a választ kaptad amit szerettél volna.. ennyi fürdetés megárt neki. pont. nekem van kutyám, és bizonyára idősebb vagyok(mielőtt megkérdeznéd tőlem is).
2013. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó igen makacs vagyok! Na és? Nem mindig vagyok makacs! De ha tudni szeretnéd szívesen emondom az okát írj privit ha tudni akarnád! De amúgysem a fürdetésről volt szó:) Lécci normális válaszokat nem a fürdetésről:))
2013. aug. 30. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!