Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegségekről szóló kutyás könyv?

Betegségekről szóló kutyás könyv?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet keresek, amelyben állatok (főként kutyák) betegségei vannak összegyűjtve, esetleg ezek tünetei, kezelése is le van írva. Illetve bármi más hasonló témájú könyv is jó, csak a lényeg, hogy a kutyák egészségéről, betegségeiről szóljon. Tudtok mondani ilyet?

2013. aug. 30. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy régebbi könyvem:Dr. Gráf Zoltán Állatkedvencek tartása és gyógyítása-állatorvos írta van benne kutya is+betegségei és gyógyítása, elsősegélye pl.
2013. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát elsősorban egy állatorvosi tankönyv.Hogy ilyet hol tudsz beszerezni,azt nem tudom.


Nekem van 2 tankönyv is, Dr. Pórfy Tünde írta.Állatorvosi szaksegéd I-II. a címe,elég hasznos.Én abból vizsgáztam.

2013. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dr. Bruce Fogle: Mi baja a kutyámnak?

Nagyon jó könyv, én csak ajánlani tudom :)

2013. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minden javasolt könyvnek utánanézek:)
2013. aug. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!