Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Yorkshire helyett...

Mit tegyek? Yorkshire helyett yorkshire KEVERÉKet kaptunk!

Figyelt kérdés
2 hete vettünk egy "yorkshire terriert". Semmi gond nincs vele, csak éppen az,hogy nem fajtatiszta,és ez most derült ki, hogy nagyobb lett. (10 hetes) Írtunk a megvételnél egy elég kezdetleges papírt arról,hogy ha valami gond lesz,akkor visszafizetik a pénzt. Élhetünk ezzel a lehetőséggel,vissza fogják adni a pénzt? Mit tegyünk?
2009. okt. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
5%
jó bocsi nem akartam bunkó lenni..de nekem állatorvos azt mondta h igy kell megállapitani.
2009. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye lehet az állatorvosod, ha ilyeneket mond. Ez kb a tízévesek babonája. Sok kutyafajta leírásánál, külön meg is említik, hogy a foltos szájpadlás csak eltűrve van, hogy lenne már az a bizonyíték akkor a fajtatisztaságra?
2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
mit hitt a kutyus mikor megnézted a szájpadlását? nem csodálkozott hogy mit akarsz tőle?
2009. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült már beszélned azzal a féreg eladóval?

NAgyon kíváncsi vagyok, mit mond majd!

Üdv.

2009. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele,majd holnap próbálok. Szerintem odamegyek személyesen. Köszi az érdeklődést. :)
2009. nov. 1. 22:00
 36/65 anonim ***** válasza:

Ez a szájpadlásos dolog tényleg baromság! :D

Olyan, mint az, hogy a sajttól romlik a szaglása a kutyáknak, vagy mint az, hogy ha nyers húst adsz neki, akkor megvadul! :D

A gáz csak az, hogy ezt egy állatorvos mondta! :S


Kedves Kérdező!

Szerintem is édes kis mixed van! :)

Ha nem szeretnéd megtartani, akkor se add vissza a szaporítónak, hanem keress neki egy szerető otthont!

2009. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
12%

pedig tényleg ezt mondtaxD


igy nézte a kutyámat..egyszercsak megszólal h foltos a szájpadlása akkor biztos h fajtiszta:D

2009. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van a dokidnak, ha foltos a szájpadlása a kutyának, akkor csak fajtiszta lehet! Viszont, ha nem foltos, akkor is csak fajtiszta lehet. A fajTAtisztaság megállapítása ránézésre viszont elég necces, hacsak nem tud röptében DNS-t vizsgálni. Azt persze meg lehet mondani ránézésre is, hogy viseli a fajTAjegyeket, de ettől még lehet keverék is, ami előfordulhat, hogy a kölykein fog csak látszódni.
2009. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült valamit intézned a "tenyésztő"-vel?

Írjál már, mi újság, kíváncsi vagyok, mit hoz fel mentségnek, és visszaadja-e a pénzedet?

Ügyvédet is érdemes megemlíteni, 20.000 Ft felett csalás, szándékos megtévesztés végülis bűncselekménynek számít.

Üdv.

2009. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 Winner of Royal Hill ***** válasza:
45%

Mit tegyél? Köszönd meg a szaporítónak hogy nem bernáthegyi kölyköt sózott rád! Amennyi eszed van azt is elhoztad volna. Tudatlanság!!

Na ezért van olyan sok szaporító,mert a hozzád hasonló negró sötétségűek megvesznek minden szart amit a kezükbe adnak!

Az állatorvos meg nem mestertenyésztő, hogy feltétlenül meg tudja állapítani az általad vett szőrgolyó micsoda. Itt is mindenki hibás csak Te nem, ugye?

Hogy készültél fel a kutyavállalásra, ha azt sem tudod hogyan kell kinéznie egy baby yorkinak?

Én ugyan más fajtát tenyésztek, de ezt a kis "vakarékot" nem tudták volna rámsózni, nem vagyok hü*lye, tudom hogy néz ki egy yorki.

Ez az ügy csak a Te hibád, megérdemled! Viseld a következményeit!

És megbocsáss, de az a kiskutya szerintem rettentően csúnya:( Nem hiszem hogy 2 hete jobban hasonlított a yorkira.

2009. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!