Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavával mehetek kutyaiskolába?

Csivavával mehetek kutyaiskolába?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék kutyát venni. Az esélyes fajták között ott van a csivava is. Nem divatból, és nem "babának" venném, hanem mert küllemre és jellemre is tetszik. Kutyaként bánnék vele, és bármilyen kutyám lesz, szeretnék vele kutyaiskolába járni.

Megtehetem ez egy csivavával? Nem fognak kiröhögni? Tudom, hogy ezzel a fajtával nem nagyon járnak, de szerintem nagyon tanulékony kutyák, és én egy igazi kis társat szeretnék, akivel sok időt tudok együtt tölteni, sok helyre mennénk együtt, amihez elengedhetetlen az engedelmesség.

Van köztetek, aki jár a csivijével kutyaiskolába?



2013. aug. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kinevetni. Van az iskolában itt is egy kis csivava már második vizsgáját tette le engedelmesből. Nagyon kis furi kutya, úgy teper a gazdija után.
2013. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznének hülyének, nagyon sokan agilitiznek a csivijükkel. Mi szeptemberben szeretnénk elkezdeni.
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy járhatsz vele kutyaiskolába! Én sajnos kevés csivist látok, de akit ismerek, az a két csivijével agilityzik is a suliban.
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez jó hír, így bátrabban megyek majd. :)
2013. aug. 30. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán. :) De pl. azt tudom, hogy a Cerberos kutyaiskola csinál célzottan kistestű kutyáknak való tanfolyamokat is. Hátha van még ilyenre máshol is példa.
2013. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,van ilyen tanfolyamuk és nagyon jók.Az országban több helyen van sulijuk,szeretettel ajánlani tudom őket.

[link]

2013. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!