Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mit jelent, ha egy kutya...

Az mit jelent, ha egy kutya megvédi a gazdáját egy másik kutyától? Szeretetet jelent?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hűséges kutya egy életen át, és szereti a gazdiját.
2013. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Azt jelenti, hogy a kutya a falkavezér, ezért úgy érzi hogy meg kell védenie a gazdáját.

Kivétel ez alól, ha direkt erre lett tanítva a kutya, az más.

2013. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Úgy gondolja, hogy ő a falkavezér, és az ő feladata, hogy megvédje a falkája tagjait, akik gyengébbek, mint ő

Szeretetet másképp mutat ki.

2013. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Azėrt,mert ott áll a gazda,nem biztos,hogy őt vėdi.
2013. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

hát az attól függ, tényleg támad rád e a kutya....


az én kutyám pl, ha idegen kutya akar a közelembe jönni akkor elé áll és 1 méternél nem engedi közelebb (még akko se ha sokszor játszottak együtt így nem számít annyira idegennek)


de én pl odamehetek ugyanahhoz a kutyához..


az ok nem az hogy falka vezérnek érzi magát vagy sem. szimplán tudja hogy van nálam kaja (amit neki szánok tanitási célzatból) és nem akarja hogy a többi kutya megszerezze... de ha leteszem az övtáskát, akkor konkrétan leszar...

2013. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Jaj de butaság ez, sosem értettem ezt a mániát.

Most tényleg az lenne a normális, hogy rátámadnak a párosra, és a kutya nyugodtan ül pislogva és nézi hogy kinyírják őt vagy a gazdáját, csak mert különben még a végén falkavezérnek képzelné magát? Ez annyira morbid. A kutya nem egy gép. Teljesen természetes reakció, hogyha valaki bántani akarja, akkor visszavág. AMÍG a kutya nem támad magától, szót fogadó addig ezzel nincs semmi baj.

Amúgy nem ebből kell messzemenő következtetéseket levonni, hogy szereti-e az embert. Egyszerűen csak egy természetes védekező reakció.

2013. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1# vagyok kinek állt az én válaszom az útjába ?

ahh mennyi Sík......

2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most nálunk van a nővérem kutyája és kicsit délután elpattant az agya, morgott, harapni próbált, hiába szólt rá anyám is apám is és én is, nem hagyta abba, erre megjelent az én kutyám 1 méterre nem engedte közelebb és kicsit meg is tépte, hogy ne hogy már nekem támadjon
2013. aug. 31. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor a nővéred kutyája egyvalakit ismer el vezérnek: a kutyát, aki elé állt, és meggátolta. A kutyád valószínűleg azért lépett, mert látta, hogy ti képtelenek vagytok rá. Nem nőhettetek nagyot a szemében. :D

(Tessék lepontozni, itt vagyok. Mert valakinek ez most nagyon megy.)

2013. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem megy.
2013. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!