Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van komondora tapasztal...

Akinek van komondora tapasztalt már túl pörgős kutyát fajtán belűl?

Figyelt kérdés
Kuvaszos gazda vagyok, volt két éve egy komondor kölyök kutyám de szívppóbléma miatt elpusztult. Most vettem egy törzskönyvezett kiskutyát aki 3,5 hónapos. Annyira makacs domináns típus hogy egyszerűen nem tudom fegyelmezni, pedig a kuvaszaimat én neveltem és jól neveltek, aki ismer az tudja is bebizonyítani, pedig a kuvaszok elég makacsok tudnak lenni. Ez a komondor kölyök túl aktív a másik amelyik elpusztult nyomába nem ért. Mit ajánlotok akinek volt pörgősebb komondora hogyan lehetne fegyelmezni
2013. aug. 31. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy pörgős? Egy 3,5 hónapos kutya még kölyök. És a makacsság és a pörgősség nem ugyanaz.
2013. szept. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha túl pörgős a kutya akkor lekell vezetni az energiályát sétával vagy ha van a közelben legelő/ rét engedd el had szaladgáljon de egy kiskutyárol van szó úgy hogy nehogy ne tartsál neki túl megeröltető sétákat mert még fejlődésben van és hidd el még rengeteget fog lustulni
2013. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Időközben rájöttem ha kiengedem a legelőre a kecskéimmel akkor eljátszodja az időt a kecskegidákkal. Jókat kergetőznek így kifárad.

Köszi a válaszokat

2013. szept. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!