Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik valaki tapasztalt már...

Gazdik valaki tapasztalt már ilyet? Lehet ez allergia?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves Palotapincsi kutyusom, és pár napja észrevettem, hogy sűrűn "mossa" a nuniját és többet vakarózik, mint kellene! A nunija kicsit piros is! A tünetek előtt vettem neki Panzi multivitamint és Pedigree csontocskákat! Lehet, hogy valamelyiktől allergiás lett?
2013. máj. 26. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

igen ! a pedigree ben általában van csirkeszáramzék, az én kutyum is hasonló tünetekkel küzdött plusz a lábnyalás. most még diéta van, kekszet kap csak jutiként, azóta a lábnyalás már elmaradt, nincs szájszaga sem, és a nuniját is alig nyalja már.

nagyon ajánlom a Vetri Care DMG cseppet, kicsit drága de iszonyatosan jó!

2013. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ő am is sokat nyalogatja magát, ezért nem tünt fel elsőnek! Ha abbahagyja az evését elmúlik magától a tünet?
2013. máj. 27. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

ha ezekre volt allergias akk igen, de beletelhet 6 hétbe is, mire kiürül az allergén a anyag a szervezetéből.

hallottam mar olyan westie ről pl, aki az öblítőre volt allergias.

de lehet pollenre, porra meg végülis bármire, mint mi, emberek :-S

amiket mostanaban adtal neki, vagy pl ha van olyan juti amit régóta adsz, ezeket hagyd abba es varj. most en is ezt teszem meg valtok hipoallergen tapra, mert bar 1.5 éve ugyanazt eszi, attol is lehet :-S kitartás, ha ugy van nézze meg azért egy doki is. jobbulást!

2013. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!