Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek 10 hónapos Yorki...

Mit tegyek 10 hónapos Yorki keverék kiskutyám folyamatosan bent végzi a házban (szőnyeg vagy ahol kedve van) szükségleteit. Egyszerűen semmiből nem ért, es 2-3 óránál tovább nem bírja tartani!?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek le sűrűbben és ha egyáltalán nem érti,érdemes lenne kivizsgáltatni,mivel 10 hónaposan már illene tudnia.Lehet valami vesebaja van.
2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld ki a macskabilit!Nekem 2 kutyám van és ők azt használják.
2013. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már bilire kelljen szoktatni egy kutyát (hacsak nem beteg)

gondolom akkor ők nem is sétálnak soha, mert akkor erre nem lenne szükség.

próbáltad szidni? sztem hülyeség, hogy nem szabad. ha a szép szóból nem ért, előbbutóbb muszáj. lent pedig ha pisi vagy kaki van jutalomfalat dicséret rögtön. a yorki egy értelmes kutya, nem hiszem el, hogy nem fogja föl.

2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 óránként viszem le mindig legalább 20 percet sétálunk.. wc-zik ami nagyon aggaszt alig iszik eszik... es rengeteget wczik gondoltam énis valami betegségre... belenyomtam orrát leszidtam rá lett koppintva fejére semmiből meghuzza magát tudja rosszat csinalt de nem tudja tovább tartani..
2013. szept. 1. 14:16
 5/13 anonim ***** válasza:
hát akkor muszáj kivizsgáltatni
2013. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beteg lehet,biztos,hogy ki kell vizsgálni.
2013. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szuka vagy kan? Mióta van ez?
2013. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kan kb 3-4 hónapja.. azért nem vittem még el mert mindenki akit kérdeztem hogy a meleg miatt nem iszik eszik annyit ... de betegnek meg nem látszik annyira hiperaktív hálisten lese lehet nyugtatni :)
2013. szept. 1. 14:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk Májusban volt egy műtéte köldöksérves volt úgy vettük még, nem lehet hogy ott megsértettek valamit ?
2013. szept. 1. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor elképzelhető, hogy mostanság kezd el nagyfiúsodni. Elképzelhető, hogy jelölget a lakásban és nincs semmi gond vele. Azért egy orvosi kivizsgálás tényleg nem ártana. A szőnyeget pedig célszerű lenne felszedni, mert ha nem sikerül kipucolni rendesen, akkor folyamatosan érzi rajta a szagot, és arra jelölget. Erre kutyapelenka, meg kutyabili nem ér semmit. És a pisilés utáni szídás sem.
2013. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!