Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terrier, westie...

A yorkshire terrier, westie csak mostanába "divatosak"?

Figyelt kérdés
Egy csomó ismerösömnek ilyen van, meg ittis minden 3. kérdést... yorki... westie... egésznap ezek mennek... Najó, azért nem de annyi ilyen kérdés van. Ezek miért olyan népszerűek? Vagy régebben is voltak, csak most jobban? Vagy miért olyan jó ilyen kutyát tartani? Gondolom panelba nem jó a német juhász, de akkoris. Ezeket lehet szeretgetni, vagy mi?
2009. nov. 1. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát gondolom picik, cuki stb.

Igen amugy nekemis feltünt, hogy mindig a yorkshire-es meg a hörcsögös kérdések mennek...

2009. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Van pár ember aki beleszeret, és van sokkal több ember aki divatból tartja. Biztos lehet őket szeretni, de nekem sem jönnek be. Nem túl érdekesek, és unalmasak is már. Ezért nem jó a divatot követni.
2009. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
2 ismerősünknek is yorki van.egyik bokánharapott,másik meg egy utálatos flegma kutya ugyhogy xD..a nagy kutyák ugyanugy tudnak cukik lenni mint a kicsik sztem
2009. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
A yorki nagy divat, a westie pár éve dübörgött igazán, már lefutott.
2009. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a mondó vagyok, hogy szánalmas aki csak divatból vesz ilyen kutyát! Főleg mikor jön a kérdés hogy lehet e kint tartani az udvaron egy Yorkit! Felháborító! Én szeretem őket, és nem divatból hanem volt szerencsém megismerkedni a fajtával, és egy kutya megszeretette velem a fajtát! Valamint én panelban lakom így szimpatikusabb egy kicsi kutya. Pároméknál a kertben keverék kutyusokat is épp úgy szeretem, mint egy fajata tisztát!
2009. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindig vannak divetos fajták. Kb 10 éve a spániel volt az. A lakótelepeken nagyon sok öreg spánielt látok, fiatalt alig. most más kutyák a "menők". Egyszer a westie is lefut, aztán jön más. Remélhetőleg a vizslák és hasonló mozgásigényű kutyák nem járnak így.
2009. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

westi már lejárt. yorki kisebb. kényelmesebb ölben vinni. meg a sztároknak is azvan, meg csivava. úgyhogy igen, mostépp az a divat.


kuytát ne divatból vegyetek már, olyat vegyetek amit ránézésre rögtön megszerettek, akit szeretni fogtok azalatt a 15-20 év alatt amíg veletek van.

2009. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

hát aki divatból vesz Yorkit az elég jól áll anyagilag!

és azért mert egy rosszul nevelt kutya megharap valakit nem kell még általánosítani!!!nekem is van yorkim 5 hete van nálam és azért öt választottam mert hihetetlenül kedves ragaszkodó kis bohóc!mióta velünk van sokkal jobb otthon a hangulat(én a barátommal lakok) teljesen feldobja a lakás hangulatát azzal h mindig játszik veled és bohóckodik.

egy igazi kis családtag lett!!de nekik is van lelkük csak divatból senki se tartson ilyet mert sok törődést igényel!!!

2009. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

Lehetne Őt nem szeretni??Tényleg úgy néz ki mint egy harapós kis görcs?:))Na ne már

2011. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

Igazi vérebek,nem???:))

2011. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!