Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehorzsoltam a térdem és a...

Lehorzsoltam a térdem és a kutyám nyalogatta! Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Még nem gyógyult meg teljesen a térdem.Tudjátok, van olyan réteg a seben ami meggátolja hogy elfertőződjön.A kiskutyám elkezdte nyalogatni a sebet és tudom hogy neki semmi baja nem lehet, de nekem lehet a kutyanyáltól?Értelmes válaszokat szeretnék,köszönöm!
2013. szept. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, volt már olyan, aki túlélt ilyet.
2013. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod.
2013. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjfélt üt az óra kutya emberré változol! :D
2013. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
A réteg a seben, ami meggátolja, hogy elfertőződjön, azt kötésnek hívják. Semmi más nem gátol semmit. Ha nem hagyod, hogy csontig kinyalja, akkor semmi bajod nem lesz.
2013. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haveron nagyapja a sebeket úgy "kezelte/kezeli", hogy kinyalatja a kutyával. Tudom, tudom....

De az öreg már a 80-adikat tapossa és teljesen egészséges.

Ha nekem van valami sebem, az én kutyáim is próbálnak gyógyítani így, mert szeretnek. Persze nem hagyom.


Nem lesz bajod, nyugi.

2013. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

(Kutya ember leszek? xd )

Igen, tényleg rosszul fogalmaztam ezzel a réteg meggátolja az elfertőződést :P Ezért bocsi

2013. szept. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!