Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám ma 2x húzta a...

Ha a kutyám ma 2x húzta a fenekét a földön és egyszer nyalogatta pár percen keresztül az nagy gond?

Figyelt kérdés
Menjek vele orvoshoz? Október 15.én volt féreghajtózva!
2012. dec. 4. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen vidd el orvoshoz.
2012. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak meg kell ismételni a féreghajtást,de mivel a féreghajtót az orvosnál is lehet venni,egyúttal megkérdezheted ,hogy miért csinálja.Ha kell akkor féreghajtózhatod.
2012. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen férgességet jelent. jelentheti azt is hogy tele a bűzmirigye, de a széklet nem megfelelő állaga miatt nem tudja rendesen űríteni
2012. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Bűzmirigy, vagy zavarja a széklet maradék, azaz csíp a feneke..Meg kéne törölni vizes cuccal a fenekét (mindig, miután kakált),ha továbbra is csinálja, akkor gondolkodtató.
2012. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
ezt jellemzően akkor csinálja a kutya, ha nem tud magától ürülni a bűzmirigy, mint ahogy már előttem leírták. Popsizásnak is nevezik. Kistestű fajtáknál gyakran előfordul. Ha nem tudja így sem kiüríteni a dolgokat, az csúnyán begyulladhat, és fájdalmas. Szerintem vidd el állatorvoshoz, ő kinyomja neki, saját magad ne nyúlj hozzá, mert ronthatsz a helyzeten, és meg is haraphat. Kellemetlen ez nekik nagyon.
2012. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Labradorról lenne szó amúgy! Hát ha még látom hogy csinálja elviszem dokihoz!
2012. dec. 4. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Bűzmirigy problémánál szoktak "szánkázni", de az enyém csinálta akkor is, mikor kakis volt a feneke.
2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha kinyomják a bűzmirigyet az fáj a kutyának?
2012. dec. 4. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem is fáj, akkor is kellemetlen neki.
2012. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem anynira fájhat mint egy nagyobb pattanás kinyomása..:D de nem tudom még sose kérdeztem (bár nem is nyomták még neki)
2012. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!