Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret velem aludni...

Miért nem szeret velem aludni a kutyám?

Figyelt kérdés
Kicsi korától kezdve nem jöhetett fel aludni az ágyra,most 9 hónapos.Viszont kb.5 hónapos korától néha felraktam magam mellé,hogy velem aludjon.:) Ott is maradt,de kb.10-15 perc után magától leugrott és visszament a helyére.Tudom,hogy ez jó viselkedés,de nekem azért rosszul esik.:( Néha jó lenne vele aludni..Lehet nem elég szoros a 'kötelékünk'?
2013. szept. 2. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötelék függő. Ilyen fajta kötelék amit te akarsz, max anya és kisbabája közt lehet.

Örülj neki, hogy a kutyád nem igényel ilyesfajta összebújást. Csak károtok lenne belőle.

2013. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy kutya, aki a gazdája helyett is gondolkodik...
2013. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze hozzá. Az én kutyám majd földhöz vágja magát örömében akkor is, ha csak öt percre vagyok távol, de utálja ha simogatom, csak akkor lehet ha alszik vagy nagyon álmos, amúgy csak játszani hajlandó. Ne vedd a lelkedre, ő tudja hol a helye és oda megy..neki is kell egy saját kis kuckó. :)
2013. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen van az ágyad.
2013. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze
2013. szept. 2. 21:05
 6/13 A kérdező kommentje:
*persze,tudom,hogy csak károm lenne belőle,de minden más gazditól azt hallom,hogy a kutyusa mindig felkérezkedik és imád velük aludni.Ezért gondoltam,hogy hátha nálunk nem stimmel vmi...:(
2013. szept. 2. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meleg neki az ãgy.Ha igénye van a közös szunyára,úgyis felmegy.Nincs kutya,aki ne menne fel,ha engedik.
2013. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a kutyának kinnt van a helye nem bent a házban.
2013. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki,hogy mégis van.:) Amúgy nem csinálok belőle nagy ügyet,csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést.Ha nem,hát nem,csak furcsa volt,hogy csak az enyém nem szereti az együtt alvást...(hőmérséklettől függetlenül) Néha felrakom,alszik egy 10 percet,aztán magától leugrik.Saját akaratából még sose jött fel (egyik ágyra se a házban)
2013. szept. 2. 22:47
 10/13 Akiteki ***** válasza:

A kutya is szeretne nyugodtan aludni, kényelmesebb neki, ha nem kell a gazdit kerülgetni és nem ébred fel, ha fordulsz egyet az ágyban.

És fajtafüggő is. Vannak huskyjaim, csak akkor fekszenek az ágyon, ha nem vagyok ott. Ha én is lefekszem, akkor inkább elvonulnak. A whippetek viszont azonnal rohannak és bújnak hozzám aludni.

2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!