Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú bullterrier jobb (miért...

A fiú bullterrier jobb (miért jobb) mint a lány?

Figyelt kérdés
Én legszivesebben egy fiú bullterriert vennék, csak van egy lány yorkshire terrier.. Akivel együtt élne. A yorki nincs ivartalanitva, a bullterrieremet meg nem is szeretném! Most ezt egyáltalán meglehet oldani?

2013. szept. 2. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja,most nézem leány vagy.De a herék elvesztésétől még nem lesz más a kutyád,csak nyugodtabb.
2013. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Saját férfiasságom, ez jó :D


Igen, attól kan marad, csak mondjuk napi 10 helyett napi 3x akarja majd meghágni a yorkit :D

2013. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Összejött a 180 ezer kutyára?:D


Valamelyiket ivartalanítani kell,ennyi.Ha hobbi célú kutyát veszel,normális helyről,akkor annak a szerződésben úgyis benne kell lennie,hogy köteles vagy ivartalanítani.

Tenyészteni meg nyilván nem yorki+bulli párossal kell,szóval valamelyiket muszáj.

Anyagilag a yorki olcsóbb,viszont ha hobbicélú lesz a bulli és normális helyről,akkor arra meg "kötelezve" leszel.

Amúgy mind2-nek jót tesz.

2013. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne az fontos milyen nemű vagyok... Azért kérdeztem, mert ha kant veszek akkor tudok vele fedeztetést ajánlani. De amúgy ez a férfiasságos dolog jó volt :D De egyébként, szerintem rá tudtam beszélni a szüleimet hogy a yorki legyen ivartalanítva ;)
2013. szept. 3. 19:55
 15/23 A kérdező kommentje:
áhh.. Dehogy jött össze a pénz! :D Csak elkezdtem gondolkodni, hogy inkább hobbi célra használnám. :)
2013. szept. 3. 19:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Valahogy mind gondoltuk hogy a szaporítás felől fúj a szél. Nem érzed magad perverznek egyébként? Gyerekként azon jár az eszed mielőtt még meg van a kutya, hogy hágjon, azért ez eléggé beteg, inkább ne legyen kutyád így.
2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Most nem értem mi bajod.. Nem szaporitani akarom, de most miért nem fedezhethetem? Miért lennék perverz? Szerintem először el kéne gondolkodnod, hogy hány éves vagyok. Ja bocs, nem tudod mert ugy tűnik nem nagyon gondolkozol el azon mit beszélsz...Most mi rosszat mondtam azzal, hogy egyszer szeretném fedeztetni? Fajtatiszta kutyával persze! Ez miért lenne szaporitás? Bocs hogy nem vagyok

milliomos ... Hogy nincs kennelem.. Hogy nem vagyok tenyésztő.. És egyébként azt sem értem miért kérdezi mindenki hogy milyen nemű vagyok.. Van egy konkrét kérdésem. Erre olyan nehéz értelmesen válaszolni? (tisztelet a kivételnek)

2013. szept. 3. 22:06
 18/23 sippara ***** válasza:
84%
Azt ugye tudod, hogy a kan bullterrier k*rvára meg fog lepődni, ha fedezteted?
2013. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hobbicélúval nem fedeztetünk.Azért hobbicélú.Egy hobbicélú törzskönyves kutyánál benne van a szerződésben,hogy ivartalanítást vállalsz,és nem fedeztethetsz.A hobbicélú kutyák,azért hobbicélúak,meg "hibásak".A standardben megfogalmazottaktól eltér a kutya küllemeve,esetleg habitusa,így a tenyésztésből kizártak,ezért hobbicélúak és ezért kerülnek sokkal kevesebbe.De ez egyértelműsíti azt is,hogy nem fedezhet.Meg a szerződésben is benne lesz..


Ha meg nem törzskönyves,akkor tök mind1,mert gyakorlatilag nem is bullterrier.

2013. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Amikor azt látom hogy "hogyan vegyem rá a szüleimet", akkor én feltételezem hogy olyan 12 körül lehetsz, igazam van?

Na most 13 évesen te akarjál semmit sem fedezni, bár alap esetben még kutyád sem lesz, nem hogy még szaporítsd is.

A te korúaknak még csak eszébe sem jutna a fedeztetés, egyáltalán örülnének hogy van kutya, de még ha jutna is, ha a szülő azt mondja nincs kiskutya, akkor nem lesz kiskutya.

De most komolyan, neked mint tizenévesnek amikor még kutyád sincs, miért fontos az hogy amint lehet tudjon gyártani még kiskutyákat, de persze azért ne legyen szuka, ne hogy már neked kelljen a kicsikkel foglalkozni.

Ahelyett hogy örülnél hogy van kutyád, és tökre nem ezekkel foglalkoznál olyan dolgon jár az eszed amihez még tök éretlen vagy és semmi közöd hozzá, mert a felnőttek 95%-a sem ért a tenyésztéshez, akkor miből gondolod hogy te majd a 13 éveddel igen?

Ezért mondom hogy perverz vagy :D

Eleve bizonyítod a hiányosságaidat avval amiket írsz.

Amit te akarsz, azzal a kutyával amid lesz (ha lesz) az tisztán szaporítás semmi más, tipikus példája.

Ez a "jól van akkor hobbikutya, de majd avval is fedezünk egyet" itt egy akkora öngólt rúgtál a hozzáértésed kapujába hogy nem is érdemes tovább beszélni róla.

Meg ez a "nem szaporítom, de miért ne fedeztethetném?".

Nem akarlak fellökni, ezért inkább kigáncsollak, tipikus esete.


Egy 13 éves lány a leendő törzskönyv nélküli szűretlen szemlézetlen "bullijával" akar "fedezni", az tökéletesen kimeríti a szaporítás egy extrém példáját :D.


Még az a szerencse hogy jobb esetben nem lesz belőle semmi sem. Szüleid tudnak a perverziódról?:D

2013. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!