Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú bullterrier jobb (miért...

A fiú bullterrier jobb (miért jobb) mint a lány?

Figyelt kérdés
Én legszivesebben egy fiú bullterriert vennék, csak van egy lány yorkshire terrier.. Akivel együtt élne. A yorki nincs ivartalanitva, a bullterrieremet meg nem is szeretném! Most ezt egyáltalán meglehet oldani?

2013. szept. 2. 22:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Emberek! Most komolyan mi a franc bajotok van? Én csak arra voltam kiváncsi, hogy hím kutyát vegyek vagy nőstényt. Erre a kérdésemre, az első válaszoló normálisan, kultúráltan megadta a választ. Mit kell sértegetni? Miért kell perverznek nevezni? Ja, és nem annyi idős vagyok ... Attól még hogy azt mondtam, hogy egyszer szeretném fedeztetni, nem vagyok szaporito se perverz.. Egyébként megnyugodhattok, nem fogom fedeztetni.... De akkor is le lehetett volna irni amit nem tudok, stb. És képzeld, igenis örülök a kutyának, mivel legalább már 3 teljes éve szeretnék... Miért kell állandóan veszekedni?
2013. szept. 4. 23:11
 22/23 Kicsilany817 válasza:
Bocs, hogy beleszólok a beszélgetésbe, de sok mindennel nem értek egyet. A yorki ivartalanítása tényleg célszerű lenne hacsak nem akarják a szüleid pároztatni. Tényleg nagy baj is lehet az álvemhesség meg a méhgyulladás is. Ennek persze semmi köze a kan bulihoz. Egy nagytestű kan kutya nem úgy érzékeli egy kis testű szuka kutya tüzelését mint gondoljátok. A szimatoláson kívül semmi bajt nem okozhat, ugyan is felvenni nem tudja a termete miatt, így nem is nagyon foglalkozik vele... (tapasztalat).... Viszont a bulit meg azért lenne érdemes ivartalanítani mert ha megérzi egy vele azonos vagy hasonló méretű szuka tüzelését, szinte 100% biztos lehetsz benne, hogy bekattan és nem fogsz bírni vele. A kis kutyát nem kell félteni tőle semmi féle formában mert ha mellette nő fel, a kicsi lesz a "vezér", hisz ő rangidős. Bántalmazás helyett védelmezni fogja. Maximum a játékkal lehetnek bajok. Rá kell jönnie, hogy mivel nem azonos súlycsoport, így nem tud vele olyan intenzitással játszani mint egy vele azonos méretű kutyával. Ebben kell a segítséged is, nagyon kell figyelni rájuk amíg a buli kölyök, hogy ezt megtanulja. De persze jobb félni mint megijedni, így jobban teszed ha figyelsz rájuk amennyire csak lehetséges.
2013. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 sippara ***** válasza:
Utolsó, erről szóljál már légyszíves a kutyáknak is, ha végre megtudnák, hogy nekik csak azonos méretűekre kéne beindulni, talán az egyik múltkori kérdező szukájának méhe sem repedt volna öt darabra :)
2013. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!