Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt budapesti francia...

Vannak itt budapesti francia bulldogosok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak lélekben vagyok Francia Bulldog-os :D Vagyis nagyon szeretnék én is ilyen kutyát és Francia Bulldog club-ba tartozni :D De még nem lehet, mert így is van elég kutyám :D Meg kell várnom, amíg felszabadul egy kis hely :( És ha lesz hely, akkor is gyászolni fogok az örökkévalóságig, és majd azután nekem is lesz Francia Bulldogom :D Jah, de budapesti vagyok, ez stimmel :D
2009. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ettől függetlenül köszönöm a választ:D


és ha oda kerülsz h lesz és valaki le akar beszélni ne hagyd magad:D imádnivalóak:D

2009. nov. 2. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég sok rosszat hallottam róluk. Meg az ellenkezőjét is. Nem defektesek kicsit?


Olyanokat hallottam, hogy rossz a hőszabályzásuk és ha véletlenül kint marad egy kicsit a napon (pl. kicsukod nyáron az udvarra és mondjuk elfelejted 10 perc után visszaengedni), akkor elpusztul. De pikk-pakk, minden átmenet nélkül. Meg hogy az orránál a redők közé hajlamos a kosz beragadni és begyulladni. Meg hogy nem élnek sokáig (max. 13 év, de inkább kevesebb). Ezek közül igaz valami?

2009. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sajnos igen=(


tényleg rossz nekik a meleg..de azért nem pusztulnak el a napon 10perc múlva..mi például tengerparton is voltunk vele és kibirta


igen,a redőket mindig tisztán kell tartani


sajnos elég kevés ideig élnek=(=(

2009. nov. 5. 20:33
 5/7 Aksika válasza:
Nálunk 2 Francia bulldi is lakik az egyiknek nem állnak a fülei de pont ezért imádják az emberek mert így sokkal mókásabb a feje,bár sztem álló fülcivel is nagyon arik.Mi Budapesten lakunk.
2009. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de aranyos lehet:)
2009. dec. 30. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
én francia tulajvagyok!tigriscsíkos és Gyula a neve
2010. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!