Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám levágni a kutyám...

Hogy tudnám levágni a kutyám körmét?

Figyelt kérdés
Ahogy közelítek felé a kutyaollóval,már harapdál arrafelé(játékból persze) ,de lefogni sem tudom,mert annyira kapálózik .
2013. szept. 4. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el sétálni és fáraszd le utána könnyebb lesz.
2013. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Jobban jársz és biztonságosabb, ha állatorvossal vagy kutyakozmetikussal vágatod le.
2013. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor alszik akkor vágom neki . Már vágtam le neki,mondta az állatorvos hogyan kell,nem nagy ügy,ezért nem fogok elmenni vele kozmetikushoz :)
2013. szept. 5. 05:27
 4/6 Akiteki ***** válasza:

És nem ébred fel rá, hogy vágod a körmét? Az én kutyáim arra is felébrednek, ha megsimogatom őket.

Tanítsd meg neki, hogy maradjon nyugton. Ha jól viselkedik, kapjon jutalmat. Vagy vegyél egy jó nagy műcsontot és foglalja le magát azzal, amíg a körmét vágod.

Légy határozott, ne hagyd hogy ne hagyja. :)

Régen vágtam a cicáim körmét, mert nem mentek ki a lakásból. Mi vért izzadtunk, mire hárman lefogtuk valamelyiket. Jött egy ismerősöm, aki cicabolond volt, a macskák leültek vele szemben és nyújtották a praclijukat manikűrre. Nem tudtuk eltanulni a trükköt. :)

2013. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óó van neki annyi játéka , van műcsont is , imádja,de ahogy látja,van valami a kezemben,már nézi is mi az :D ha olló,akkor addig bizergálja a kezem,amíg le nem teszem .... ha mélyen alszik,akkor nem kel fel rá.másképp nem tudom levágni :D
2013. szept. 6. 05:42
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Akkor nincs probléma. Alszik, levágod. :)

Nem mindig ilyen egyszerű.

2013. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!