Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Dr. Varga...

Mi a véleményetek Dr. Varga Józsefről (Bp. III. ker. Család utcai állatorvosi rendelő)?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív tapasztalatokat is várok.
2013. szept. 5. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi jó véleménnyel vagyunk, bár az oltásokon és néhány vizsgálaton kívül (kullancskiszedés, chip stb) más alkalommal nem találkoztunk szerencsére.
2013. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
csak jót hallottam, és láttam róla/nála.
2013. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Május óta járunk oda, egyetlen problémám, hogy folyton brutális tömegek vannak, de ezen kívül teljesen korrektek, csak jót hallok azoktól is, akik régebb óta járnak hozzá. Meg hát szó szerint nyugodtabban alszom, mert tudom, hogy az éjszaka közepén is kijön a doki, ha kell, nem nekünk kell autót vadászni és berongyolni a Lehel útra, ha gáz van.
2013. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sippara ***** válasza:
82%
Tavaly szeptember óta járunk hozzá, nagyjából ugyanazt tudnám elmondani, amit akumi. Nem a környék legolcsóbb dokija, de emberileg és szakmailag is végletekig korrekt, tudom, hogy ha hajnal háromkor hívom fel, hogy teszemazt gyomorcsavarodása van a kutyának, tizenöt percen belül itt van érte kocsival egy büdös szó (vagy felár) nélkül - nekem ez megéri azt az 5-10%-ot, amennyivel többet hagyok nála, mint egy másik orvosnál. Arról nem is beszélve, hogy az emberektől rettegő kutyám imádja :)
2013. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

9éve járunk oda, csak ajánlani tudom. A tömeg viszont tényleg brutál tud lenni, vagy nyitásra menj oda, vagy szólj oda jó előre, hogy mész..:D vannak iszonyat bunkó emberek, akik bekopognak, hogy "csak egy kérdésem lenne" és már bent is van.. de ilyen jó csapattal régen találkoztam.. Amikor elütötték a kutyámat, odaszóltam és amint odaértem már kezelték is a kutyát, ott voltunk déltől késő estig, folyton jöttek ismerősök-barátok ránézni a kutyára, egy szavuk nem volt, amikor nyolcan álltunk a kutya mellett, pedig az infúziós szobájuk nem a nagyságáról ismert..

Egy nagyon jó barátomnak lebénult a kutyája, hajnali 3ig bent voltak velük amíg ment az infúzió és semmi felárat nem kértek érte.

Nekik tényleg az állat a fontos, és ha úgy van, részletfizetést is adnak (kell írni egy papírt róla). Szóval teljesen korrektek.

2013. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
46%
Ellenkező véleményen vagyok. Kétszer tanúskodtam ellene az etikai bizottságnál. Sok feljelentés megy ellene. Az én esetemről már régebben írtam erre az oldalra rengeteget a Vargáról. Ha szarvas hibát ejt, nincs vér a pucájában azt elismerni.A felesége ügyvéd. Mindenből kimossa.
2013. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sippara ***** válasza:
57%
Mint az utólag kiderült, egyik általad említett esetben sem Józsi volt a kezelőorvos, hanem a másik férfi doki, aki ott praktizál.
2013. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
90%

Nem amiről te írsz az a Lehel úton volt. Ott pert nyertem.

A Vargánál az egyik esetben, ő maga volt közvetlen a halált okozó a másikban meg az egyik alkalmazottja aki nem orvos hanem ápoló. Írtam akkor, hogy a kutyát bántalmazás érte általa. Hematómiás szem.

A rendelőben mindenki mindent elismert, de az etikai bizottságnál mindent tagadott.

2013. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Zsuzsabazsa, én nem állítom, hogy hazudsz, hiszen a történetet se ismerem és téged sem. Az viszont baromira ellened szól, hogy rengetegen járnak hozzá nem csak a kerületből. Ha tényleg olyan pocsékok lennének, és állatokat gyilkolásznának, nem lenne vendégük.. De mindegy melyik nap mész, a rendelő tömve van ELÉGEDETT gazdikkal. És ez úgy gondolom, hogy elég bizonyíték arra, hogy igenis jó munkát végeznek.

Az meg, hogy időnként becsúszik 1-1 hiba esetleg, úgy gondolom bármelyik rendelőnél előfordulhat..

2013. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
93%

Pannácska!


Nem most kezdtem a kutyázást. Számtalan kutyával voltam már állatorvosoknál. Többnél is.Ha én pert indítok állatorvos ellen, akkor ott szarvashibának kell történni.

Saját kutyám is halálozott már el állatorvosnál és tudtam mese nincs igazuk volt. Mindent megtettek a kutyámért.


De a Varga és a Lehel út más eset volt. Amikor már a Varga is összevissza beszél azt mondja, hogy a kutyának attól lett vérömlenyes a szeme mert a nyakán egy zsírpúpot nyomogat. Nahát ez már non plusz ultra.

Nem akarok ebbe újból belemenni.

A helyzet az amíg a Vándor doki a Lehelen elismerte, hogy hibázott addig a Varga nem. A Vándor dokiban volt betyárbecsület. Megmondta azt is, hogy sajnos ők csak gyakornokokat tudnak beállítani a rendelőkbe kisállatokat kezelni.

2013. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!