Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le kell tenni az alap engedelm...

Le kell tenni az alap engedelmességi vizsgát ahhoz, hogy örző-védőt faragjak a kutyámból?

Figyelt kérdés

Örző védőt szeretném elkezdeni vele, de többen mondták, hogy az alap engedelmességit is elkéne előtte végezni, és úgy már lehet.


Ha ez igaz, az milyen költséggel járna?


Biatorbágyon lakom, tehát ennek környékén szeretnék egy jó kutya iskolát, lehetőleg nem a legdrágábbat.


Tippeket, tanácsokat kérek ezekkel kapcsolatban.



2013. szept. 5. 10:49
1 2
 1/12 Imola Ágnes ***** válasza:
83%
Igen, kötelező az alapengedelmesség. Ha bárki análkül vállalná a képzést, az messze nem ért a kutyákhoz. Az alapengedelmesség mellett nálunk előfeltétel a stabil idegrendszer, és a maximális szocializáltság.
2013. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Olyan iskolába ne is menj ahol alap engedelmes nélkül öv-znek többet tudnak rontani a kutyán mint amennyit segítenének..
2013. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Végig kell járni az összeset és amelyik szimpatikus,jobban bejön neked.Az alapengedelmességi a minimum ahhoz,hogy kézben tartható,irányítható legyen a kutyád.
2013. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 5. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tárnok, Eb-Dorádó. És párhuzamosan tudsz haladni. Csinálod az engedelmest, és mellette fejlesztik a kutya zsákmányszerző ösztönét.
2013. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja, és a bérlet 15 e ft, ami 10 alkalmas, és magába foglalja mindkét ágazatot.
2013. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Én Érd Azúrkutyaiskolát találtam a közelben, ott 35.000FT az alap, majd a közép fokú is, és csak azután lehet őrző védőre vinni a kutyust. De megnézem ezt amit te is írtál.

2013. szept. 5. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Az érdi nem tükrös. Ezért teljesen más a képzés felépítése. Nézd meg a sulikat és úgy válassz.
2013. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha komolyan szeretnél a kutyával foglalkozni, én nem ajánlok tüköriskolát. Ráadásul az örző-védő, elég kényes "feladat". ha nem jól épitik a kutyát, egy életre tönkre is tehetik.
2013. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mit kell azon érteni, hogy az érdi nem "tükrös"?

Vagy éppenséggel mit takar ez a tükrös módszer?

2013. szept. 10. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!