Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérnétek értük?...

Mennyit kérnétek értük? Németjuhász kölykök.

Figyelt kérdés
Gyönyörű németjuhász kölykök, mindkét szülőnek megvannak a szűrései. Az apa nagyon szép, vöröses, igazi németjuhász, az anya szintén gyönyörű kutya, de ő egy fokkal világosabb színű, viszont a pofája nagyon helyes, még sosem láttam ilyen aranyosat. A két kutya tökéletesen illik egymáshoz, egy szakember választotta ki a kant. Viszont törzskönyvük nincs, hiába fajtatiszták, így keveréknek vannak nyilvánítva.
2013. szept. 5. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
keverék kutyáért nem szoktak pénzt kérni..
2013. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Semennyit. Örülnék, ha ingyen gazdára találnának.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy helyes a pofija, nem mérvadó egy pároztatásnál. Idegrendszer, egészséges dp, megfelelő csontfelépítés, stb. Ez kell és természetesen a két vérvonal ismerete, hogy melyik, mit örökít. Így te csak simán összetettél két azonos fajtájú kutyát. Magyarán szaporítottál. Kérni meg annyit lehet, amennyit megadnak érte. Tele a világ eladó német juhászokkal.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
az oltások, chipeztetés, féregtelenités árát. Tk nélkül ennyit érnek
2013. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Az én kutyám szaporítóktól van, de akkor kb semmit nem tudtam a témáról. Akkor 35ezerért vettem (viszont a szülők törzskönyvesek).


Mai fejjel nem tenném. Inkább menhelyre mennék. Kb ugyanekkora lutri lenne, csak éppen a hasznosat támogatnám, nem a rosszat.

2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
A fajtamentők olyan szinten vannak tele német juhászokkal,hogy már újabbakat nem tudnak fogadni azért,mert a kutyáik senkinek sem kellenek.Az oltás,chip árát örülj,ha megkapod.Remélem tanultál a dologból és nem szaporítasz többet.
2013. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen körülmények között nyilván sem chip, sem oltás de még féregtelenítés sem lenne. Ha mégis akkor maximum ezeknek a költségét lehetne elkérni, de szerintem annak is örülni kéne ha ingyen elvinnék őket.
2013. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Quadral ***** válasza:
92%
Milyen szűrései vannak meg a kutyusoknak, és milyen eredményekkel?
2013. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mondtam már, a szülők szűrve vannak. Azt tényleg nem írtam, de úgy gondoltam alap dolog: chip, féregtelenítés, oltás meglesz. Tehát akkor ennek az árát kérjem csak el? Tudom, hogy szaporítottam, tudom, hogy nem kellene, tudom, hogy tele vannak a menhelyek is, mégis meggyőztek arról, hogy jó a kutyának ha élete során egyszer lesznek kölykei. Ezután ivartalaníttatjuk majd. De ha már pároztattuk, próbáltuk a lehető legjobban. Két kölyköt már ígyis lefoglaltak biztosra, pedig árat nem is mondtam.
2013. szept. 5. 21:08
 10/27 Akiteki ***** válasza:
59%
Jól válogasd meg a jelentkezőket és adj valami ajándékot a kutyák mellé, hogy elvigyék.
2013. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!