Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kitették a kutyát?

Szerintetek kitették a kutyát?

Figyelt kérdés
Reggel láttam egy kutyát egy kerszteződésben tisztára megvolt rémülve, nézegette a kocsikat, a kocsik között átszaladt, mikor piros volt, majd megállt a zebrán, és nézegetett jobbra-balra. Látszott rajta, hogy megvan rémülve. Volt rajta nyakkörv, ilyen egyszerű börféle. A kutya amugy nem volt sovány. Hasonlított valamelyikkopó fajtára, amolyan fekete-barnás foltokkal. Ismerösömnek mondtam, ha kijönne itthon a 3 másik kutyámmal, meg megtudnám fogni, haza sétáltatnám. De, azt mondta, hogy szerinte csak eltévdet. De, szerintem kitették, tisztára figyelgette a kocsikar, mintha keresné, melyikkel jött... Szaval értitek. Szerintetek kidobták?
2009. nov. 2. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem igen

.ha van rá lehetöséged menj vissza és fogd meg

.segits rajta

2009. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen... de nagyon aranyos vagy h beakarod fogadni:)
2009. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, most kb 1 órája jöttem arról, már nem volt ott, se a környéken nem láttam, kitudja, befogták, vagy leütötték.. de nem hinném, mert semmi nyoma nem volt...
2009. nov. 2. 15:28
 4/9 A kérdező kommentje:
el ütötték*
2009. nov. 2. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegény kutyák...szerintem ilyenkor valami olyasmit érezhetnek, mint mi, szerelmi bánatunkban...ha tudnák ezt a gazdák talán nem tennének ilyet...
2009. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de az ismerősöd nem normális!

Ha nem kirakták, hanem eltévedt, akkor is össze kellett volna szedni és segíteni neki hazajutni.

Biztonságos helyen megvárhatta volna a gazdáját, aki a hirdetések alapján rátalálhatott volna, nem pedig hagyni, hogy elüsse egy autó...

2009. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár volt kijavítanod, mert az elütötték volt a helyes!
2009. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de elöször azt irtam: leütötték... de aztán pedig elütötték, csak benne maradt egy szóköz...
2009. nov. 2. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, bocsi! :D
2009. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!