Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Pest megyében...

Hol találok Pest megyében olyan állatorvost aki megbízható és nem csak lehúzni akar? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fontos szempont lenne még hogy nincsen sipítozós H.P mellette aki semmi másra nem jó csak arra hogy jajjj de cuki de aranyos, jujj de megeszem. Stb stb, mert már eléggé elegem van belőlük főleg, hogy csak okoskodni tudnak de nem csinálnak semmit, mert mindig nekem kell megfogni az állatot, ő csak sipítozik ott miniben....

2013. szept. 7. 07:00
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:
Pest megye elég nagy. Konkrétan melyik részén, mert 200 km eltérés is lehet.
2013. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy, de én konkrétan bármennyit képes vagyok elkocsikázni, hogy az állataim megfelelő és szakszerű ellátásban részesüljenek. De többet tényleg nem szeretném cukizó semmittevőkhöz vinni abból épp elég van az utcán akik feltartanak a sétában, mert mind simogatni akarja a kutyust, ami persze nem is baj, de az orvos az végezze a dolgát meg a személyzet is ha már feltétlenül szükséges. Eddig Magyarországon egyetlen normális dokival volt dolgom, de ő sajnos Jász-Nagykun-Szolnok megyében van azon belül is Kunszentmártonban Dr Tálas Sándor, persze ha tehetem hozzá megyek, de mivel nem ott lakom. Ezért érdekelne itt valaki pl Dr Müllert Veresen nem ajánlom senkinek mert egy idióta.
2013. szept. 11. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!