Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyának...

Lesz valami baja a kutyának ha egy napra egyedül marad?

Figyelt kérdés

Reggel 6 körül indulnánk, én előtte levinném a kutyámat, hogy elvégezze a dolgát. És kb. este 10 körül érnénk haza. És senki nincs, akit meg tudnánk kérni, hogy legalább egyszer levigye a kutyát.

Most elnézném neki ha bekakil bepisil, mert hát szegény nem tud mást csinálni, de én attól félek, hogy ugye tudja, hogy nem lehet bekakilni, és nehogy szorulása legyen.

És lehet bármi más baja ha egy napra egyedül marad?



2013. szept. 7. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát... 16 óra az nagyon hosszú idő. Nem fog jó tenni a veséjének, ha nem fog majd pisilni, mert simán lehet, hogy benn nem fogja elvégezni a dolgát, akármennyire is kell majd neki. És igen, az sem tesz jót, ha a kakit visszatartja sokáig. Én nem mennék el ilyen hosszú időre, megoldanám valahogy, hogy ne maradjon ilyen sokáig egyedül.


Az, hogy hogy fogja bírni attól is függ, hogy milyen a napirendje, általában mennyi időre szokott magára maradni, mennyi idős, stb.

2013. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kutyák akik a szobatisztaságot nagyon nagyon komolyan veszik és inkább tartogatják mint,hogy becsináljanak.De vannak akik ha már nagyon kell becsinálnak.

Nagy baja nem hinném,hogy lenne.De este ha hazaértek vidd el sétálni.

2013. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

a kutyust nem tudjátok vinni?

könnyen meglehet, hogy mivel nem tud majd pisilni és kakilni mire hazaértek vihetitek őt az állatorvoshoz mert valami baja lesz

2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy ami még szerintem talán működni gondolom szobatisztaságra úgy szoktattátok hogy előszőr pelenkára mert akkor lehet arra az egy napra megint pelenkára
2013. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát szobatisztaság előtt újságpapírra pisilt, kakilt. Egyszer, talán fele ilyen hosszú időre elmentünk, akkor újságot tettünk ki, de nem pisilt se rá, se máshova a szobába.

Igazából a nővéremet látogattuk volna meg, mert a barátjával másik városba költöztek. De akkor szerintem inkább itthon maradok a kutyámmal.

Magunkkal azért nem tudjuk vinni, mert apám autójával megyünk. Amióta kutyánk lett föl se jön a lakásba. Fölkapuzik és nekem kell lemennem, ha valamit akar. Meg az ő családja ilyen, hogy úristen, mit képzelünk, hogy a lakásban kutya??? Szóval kizárt, hogy beengedje az autóba.

Meg igazából 4 órás út, és nincs is hozzászokva az utazáshoz, és nem hiszem, hogy jót tenne neki.


Köszi mindenkinek

2013. szept. 7. 12:46
 6/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Esetleg egy szomszédot, kutyás ismerőst nem tudtok megkérni, hogy 1-szer vigye le 13-14 körül egy 10-15 perces eü-i sétára, akár vmi kis pénzért?

Maradék megoldás kutyapanzió

2013. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát másra nem igazán merem rá bízni. Nem a kutyámat féltem, hanem azt az illetőt. Nem mintha egy vadállat lenne a kutyám, viszont vannak vele kisebb gondok, és így nem nagyon merem rábízni másra.
2013. szept. 7. 13:53
 8/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Megbízható panzióban nem történhet gond!

Keress a környéketeken egyet

2013. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kérdést megér a dolog,végül is autóba még egy szőrös szívű atya is beengedheti,az mãs,mint a lakásban tartás.Ha pedig emiatt nem utazol,tuti teljesen kiakad.A pelenka jó megoldás lehet,csak tedd rá a szagát,pisit vagy egy piciri kakit.
2013. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
100% hogy nem engedi meg, mert már próbáltam egyszer. És akkor még rövidebb útról is volt szó.
2013. szept. 8. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!