Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Háziállatot szeretnék. Mit...

Háziállatot szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam, hogy kutya vagy macska legyen, de nem vagyok azt hiszem az a macskás típus, úgyhogy úgy döntöttem kutyát szeretnék. Melyiket tudnátok ajánlani? Szobakutyára gondoltam. Viszont az érdekelne, hogy nagy hátrány e, hogy emeleti szobám van. Előre köszönöm a válaszokat. :)
2009. nov. 2. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosíthatnád a szobakutyát...=D mekkorát akarsz? spániel méretűt vagy ölebet inkább?
2009. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Törpespicc :D

kicsit nagyra nő,de szobakutyának tökéletes:)

2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

vagy törpepincsi,yorskire terrier:D

2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25-35 centi közöttire gondoltam, mint mondjuk egy bolognese. Mert tulajdonképpen nézelődtem neten is, de gondoltam kikérem az itteniek véleményét is. :) Köszi az eddigi válaszokat. :)
2009. nov. 2. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:

előző: Milyen az a törpepincsi? :D

Amúgy írhatnál még magadról, mennyit vagy otthon, nagy vagy kis mozgásigényű legyen a kutyus, stb. www.olcsokutya.hu <----ezen az oldalon vannak fajtaleírások, és itt van az is, hogy milyen helyről NE vásárolj kutyust :)

2009. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

Shit-zu akkorp jó választás lenne,jó természetű kutyák,szépek is..anyira nem is kicsi mint egy yorki,de még ölbe lehet kapni:D

2009. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
délelőtt suliban vagyok, általában 3tól otthon töltöm a napot, viszont majdnem hogy mindig van itthon valaki. Hétvégén egy délutánt nem töltök itthon. Szóval elég sokat vagyok itthon azt hiszem. A ház és a szobám is elég nagy, benn is lenne mozgástere, viszont kintre is ki tudnám vinni levegőzni stb. És elég idősnek, és felelősségteljesnek is tartom magam egy állatkáház. :)
2009. nov. 2. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

kutyus és azon belül is yorkit.:D

nagyon édes..

:D

lehet kis ruhákat venni neki.:D

2009. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kistestű kutya van több is , nekem Francia bulldogom van 3, nagyon édik :D

Yorki?? Inkább ne ... ha nem rendes tenyésztőtől veszel akkor idegbeteg lesz, és egy kutyát nem kell öltöztetni utolsó , mert nem hiszem hogy jól érzi magát a ruhákban amit rá aggatnak , mivel van szőre !

2009. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy menhelyi kutyust ajánlanék neked, mert úgy látom, nincs kifejezett kívánságod, elképzelésed a kutyafajtákkal kapcsolatban. És bár a kutya értékét nem pénzben mérjük, azért az se hátrány, hogy nem kell kifizetned több tízezret azért, mert fajtatiszta.

Itt is olvasgathatsz: [link]

2009. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!