Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiképző szakma? (többi lent)

Kutyakiképző szakma? (többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Idén érettségiztem és most jelenleg dolgzok.Jövőre szeretnék menni egyetemre (vadgazdálkodás).

Gondolkoztam rajta hogy megcsináljam e ezt a szakmát? Lenne értelme? Esetleg aki tud róla vmi használható infót segíthetne. (pl tapasztalat) Neten sokmindent nem találtam , ezért írom ki a kérdést. Előre is köszi!


2013. szept. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfeltételhez kötött,minimum 2 éves tapasztalat kutyaiskolás körökön belül.

A "több éve van kutyám" nem elég.

2013. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! De akkor azt mégis hogy tudnám megszerezni? (mármint a tapsztalatot)
2013. szept. 8. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy kutyád,akkor eljársz vele minimum egy alap engedelmességi tanfolyamra,amit meg is csináltok.Majd mondjuk az adott kutyaiskola klubjához csatlakozol,és olyan emberekkel érintkezel,akik elismertek a szakmában.


Ez az előfeltétel elengedhetetlen,mivel a kutyakiképző tanfolyam nem 0-ról indul,így fontos az előképzettség.Olvass sok könyvet,ismerkedj a kutyafajtákkal.

2013. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!