Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mikor rendel Dr. Töltéssy...

Mikor rendel Dr. Töltéssy Zsolt hatvani állatorvos?

Figyelt kérdés
Sürgősen szeretném el vinni a kutyusomat és főleg a hétvégi rendelése érdekelne de a hétköznapi is jól jöhet legközelebb.

2013. jún. 22. 12:01
 1/9 Molly89 válasza:
Ha jól emlékszem már délután 4től lehet hozzá menni
2013. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
én a helyedbe...nem vinném oda a kutyámat D:
2013. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hatvan környékében az egyetlen tényleg hozzá értő és nem lehúzós, lelkes orvos. Mindennel hozzá fordulunk.

Egyébként 4től rendel, de érdemes az esti órákban menni akkor már nincs akkora tömeg.

Vagy, ha sürgős úgyis előre veszi.

Ha már nem aktuális akkor bocs. :)

2013. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem aktuális már, de azért leírom, hogy Dr. Hajdú Pál sokkal jobb orvos. Az egyes suli mögött rendel (Kossuth)
2013. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem már nem aktuális...de töltéssy doki mellett állnék...egy csodadoktor!!!bárkinek ajánlom!!!UH nem kerül pénzbe...műtéteket profin végzi...stb...és mindezt nevetségesen olcsón.
2013. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csontkovacs marian válasza:
Mennyi fizetett kibic mi alapjan mondja hogy hajdu jo?a zsebere nezve biztos jol tomheti.
2017. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18 éve hozzá visszük a kutyusainkat és szívesen várunk rá, mert nagyon jó állatorvos. Én sem értem, miért csinálják, kinek az érdeke, hogy rosszakat írnak róla és nem csak ebben a posztban, annak ellenére, hogy akik hozzá járnak az állatokkal, mindenki dicséri.
2018. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jo orvos, hajdubol nem kerek koszonom... Draga es hozza em értő. Toltessy minden allatom ellatta barmivel is fordultam oda, egyetlen hatranya hogy rengetegen jarnak hozza, szoval a ket heti hideg elelem erosen ajanlott ha menni kell:D
2019. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden hétköznap 18 órától.
2022. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!