Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik bennt tartjátok a kutyuso...

Akik bennt tartjátok a kutyusotokat a lakásban, felengeditek a kanapéra/ágyatokra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 20:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
XD Látom a pontozásból, másnak sem tetszett, hogy fellopakodik a huskym az ágyra. Hát én is lepontoznám őt, ha lehetne, köszi az együttérzést:D
2013. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem!

1. 3 kutya nem fér el az ágyon.

2. akárhogy tisztán tartom hullik a szőre, nyalogatja magát stb

3. van saját ágyuk ami igencsak drága volt

4. nem vágyom rá, és nem is kényelmes

5. nem tesz jót a kapcsolatnak

6. amikor kapcsolatom van, eléggé illúzióromboló lenne

2013. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Ja és

7. a kanapét nem használjuk/nincs

2013. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én felengedem. Imádom, mikor télen ott fekszik a lábamnál, és melegíti. :)
2013. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk otthon a kanapét bármikor elfoglalhatja, de sokszor inkább a szőnyegen fekszik. De baromi kis okos, nem pofátlan, akárhova megyünk sehol nem ugrik föl sehova. :) Az ágyba akkor jön amikor mi is alszunk, egyedül nem is érdekli.
2013. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a kanapé az ágy is egyben. Följöhet, de sokszor választja inkább a saját ágyát. :)
2013. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! A legtöbb helyen azért felmehet a kutyus :) Mi amikor elhoztuk,akkor mondtam páromnak,engem nem zavar ha feljön az ágyra a kiskutyám ,mondta,őt sem.2napig aludt velünk az első két napon,mert aztán nem hagyott engem aludni :D hajnalban felkelt,játszani akart,harapdálta a hajam... hiába szóltam rá ugye :) nehezen,de megszokta hogy nem jöhet fel.De mostanában néha megengedem neki,de csak akkor amikor szólok neki,hogy gyere :) ha mondom neki,hogy lefele,akkor megy is :) de van 2ágya,úgyhogy nem akkora gond neki szerintem :)
2013. szept. 9. 12:23
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kanapéra nem, ágyban viszont velünk alszik. Kanapéra is feljöhetett régen, de mivel gyönyörűen beült elém és úgy nézte a tv-t (amitől én kb semmit nem láttam) így ez már tilos :)
2013. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 zsuzsabazsa ***** válasza:

Erőszakoskodnom kéne vele hogy feljöjjön az ágyra.

Hát ő nem akar ágyban lenni.

2013. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!