Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elmentek otthonról/dolgozni...

Zooldfuluu kérdése:

Ha elmentek otthonról/dolgozni, suliba/ a kutyusotokat elkerítve hagyjátok a lakásba vagy, , szabadon"? Hány órára hagyjátok egyedül max? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs elkerítve,szabadon van. Mielőtt reggel elmegyek leviszem,de nem csak eü séta,hanem fárasztom is pl.: futunk vagy játszik másik kutyával ha pont van lent valaki és nem sietnek,sétálunk(ilyenkor láb mellett kell jönni) meg picit bóklászhat is amerra akar ez így kb. egy óra. Kap enni, aztán délutánig csak fekszik , akkor is ha van itthon valaki :D

6-7 órát van "egyedül", nem tudom pontosan,mert a szüleim össze-vissza vannak itthon,de csak én viszem le..mivel nekem kellett kutya,de nincs ezzel bajom csak azért írtam hozzá,hogy nem teljesen egyedül van mindig.

Amúgy bírja az egyedül létet ha előtte van vele foglalkozva,napi 4x viszem le,ez úgy van elosztva hogy mindenkinek jó legyen, hétvégén mondjuk változhat,de az inkább egész-fél napos kutyás programot jelent :)

2012. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 alkalommal van olyan, hogy 9 órára egyedül marad, simán kibírja. De alapesetben 2-3-4 óránál többet nem szokott egyedül lenni. És természetesen az egész lakás az övé, hiszen nem csinál kárt semmiben. Ettől függetlenül szerintem el sem mozdul a saját fekhelyéről.
2012. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is természetesen az egész lakás az övé, bár főleg a nappaliban és az előszobában szokott feküdni.
2012. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én miért nem tudom az én kutyusomat a lakásban hagyni, egyfolytában rombol igy ki van csukva az előszobába! Ráadásul mielőtt elmegyünk otthonról nagyokat sétálunk, futunk, szóval ki van fárasztva de még is rongál!
2012. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én reggel 6-kor kelek hozzá megyünk sétálni kb egy fél óra,aztán reggeli kis játék kb fél óra és sajnos megyek dolgozni 8 órát van egyedül és 3,5 hónapos.
2012. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi mozgástere van lakáson belül, mintha itthon lennénk. Reggel kiviszem 10-15percre, had végezze el a dolgát, kap enni és lefekszik aludni.

Mostanában csak max 5-6órát van egyedül, de 1-2hónappal ezelőtt 8-10 órát.

2012. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Sokat segítettek!!!
2012. szept. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!