Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elaltatnátok a kutyusotokat?

Ti elaltatnátok a kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Elaltatnátok a kutyusotokat, ha valami miatt lebénulna a két hátsó lába?

Csak kíváncsi vagyok ti mit tennétek ha ez történne.


2013. jan. 20. 13:26
1 2
 1/13 Vortrex ***** válasza:
77%
ha emiatt szenved, akkor igen
2013. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak ennyi a gondja hogy béna a lába, akkor nem. Ettől még teljes életet élhet, és ugyanúgy boldog lehet.

[link]

2013. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Én elaltatnám.
2013. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelmű, hogy igen! Az a kutya már nem fog teljes életet élni többé. Szomorú dolog, biztos én is sajnálnám ha az én kutyámmal lenne ilyen. :(
2013. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos igen. :(
2013. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Addig mennék, amíg nem találnék egy olyan szakértő orvost, aki tud segíteni. Sok ilyet hallottam, hogy lebénult egy kutya lába, majd felépült. Ha már megpróbáltam mindent, és úgy érzem, nincs tovább, akkor altatnám el.
2013. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Két gerincsérült, hátuljára lebénult kutyát ismerek, rehabilitáció után mindkettő rendbe jött, teljesen normálisan terhelik a hátsó felüket.

2013. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos dolgot nem írtál le az esettel kapcsolatban, mégpedig azt hogy mennyi idős kutyáról beszélünk. Egy 14-15 éves kutyát már nagyobb valószínűséggel altatnék el ilyen esetben mint egy 2-3 évest.
2013. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van nálam egy gerinc törött kutyus. Megműtötték, és most tornázunk. Már egész jól halad, meg tud állni, de még egy-két lépés után leül. Jó úton járunk, fog még ő szaladni.


Ha már nem lenne remény arra, hogy járni tudjon, és nem lenne lehetősége kutya kocsira, akkor talán meggondolnám az altatás.

2013. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolatom az volt, hogy igen, elaltatnám. De aztán belegondoltam. Valószínűleg amikor ott lenne a helyzet, és nézne rám a kutyusom a szerető tekintetével, nem tudnám megtenni. Lehet hogy mi úgy látjuk hogy így már nem tud teljes életet élni, és sajnáljuk őket, viszont ők nem sajnálják magukat! Alkalmazkodnak a körülményekhez és képesek maximálisan boldogak lenni süketen, vakon, bénán is. Ez egy csodálatos tulajdonságuk. :)
2013. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!