Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy az anyakutyánk...

Miért megy az anyakutyánk hasa? A kicsik férgesek voltak, kaptak féreghajtót és a mama kutyus is, de mégis.

Figyelt kérdés
5 hete születtek a kicsik. 1 vagy 2 féreghajtáson vannak túl. Az anyakutya is kapott. Miért megy annyira a hasa? Látta (homeopátiás) állatorvos, kapott szurit mindenféle vitaminnal meg valami gyógyszert. Normális ez ilyenkor vagy valami gubanc van?
2009. nov. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen nézesd meg egy nem homeopátiás állatorvossal is, ha tartós a hasmenés, az semmiképpen nem jó, sokféle bajra utalhat, valamint biztosra kellene menni, hogy teljesen megszabadult a férgektől a kutya, és a kicsik is.Addig is mindenképpen figyelj rá, h eleget igyon, egyen, mert ha hasmenéses könnyen kiszáradhat!Szóval szerintem mindenképpen vidd el egy diplomás állatorvoshoz! Remélem rendbe jönnek a kutyák! Üdv!
2009. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hogy hasmenése van. Én preferálom a homeopátiát, de ha nem segített, akkor orvoshoz is el kell vinni, széklettenyésztést kell csináltatni. Gyorsan cselekedjetek, mert ha fertőző, akkor a kicsik a jóval gyengébb immunrendszerük miatt bele is pusztulhatnak.

Mit kap enni? Lehet, hogy csak a táplálék okozza (jobbik esetben).

A féreghajtást pedig szorgalmasan folytasd 2 hetente, mind a mamánál, mind a kicsiknél.

2009. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konzervet főtt rizzsel meg tápot. +kap csonterősítő tablettát. A kicsik vasgyúrók, semmi bajuk. A doki tegnap volt nálunk, tehát remélem, hogy használ amit adott. Egyébként rengeteget eszik, kb mint a németjuhászunk(ő kicsivel nagyobb mint egy tacsi)és eléggé habzsol, nem igazán rág. :S
2009. nov. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!