Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta...

Liome10 kérdése:

Szerintetek fajtatiszta Amstaff a kutyám? Ha nem, akkor mi lehet még benne, mert tuti van benne Amstaff? Ne gyertek a törzskönyves szöveggel, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ránézésre mi lehet még benne. Nekem így is nagyon tetszik, és imádom.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. szept. 9. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Szép kutya, szerintem mondhatod rá hogy Staff, jó persze igen csak tk-s kutyát lehet így hívni, de akkor is.
2013. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
nekem fajtatisztának tűnik. a második képen nem látszik rendesen: le van vágva a farka, vagy épp csóvál? Egyébként nagyon szép kutya.
2013. szept. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs levágva a farka. Úgy tudom, Amstaffoknak nem szokták.
2013. szept. 10. 07:33
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Ha nincs papírja fajtajellegű keveréknek számít.

Amúgy szép de így nehéz megmondani mi van benne.Ezt ahol vetted ott tudnák megmondani ha tenyésztőtől akkor nincs ilyen kérdésed,ha szaporítótól akkor meg:((((

2013. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutya, simán lehet, hogy más nincs is benne.
2013. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából ingyen kaptam, az előző gazdinak sok kutyája volt, kénytelen volt megválni tőle.
2013. szept. 10. 11:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép kutya!

Szerintem nincs más fajta benne.


De te is tudod,hogy ha tk-s akkor mondható fajtatisztának így csak fajta jellegű keverék.

De szerintem simán megállná a helyét ha törzskönyves lenne! :)

Második képen látszik,hogy szépen van tartva!

Jó kutyázást!

2013. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a fontos,hogy szereted és rendben legyen,fizikailag és mentálisan is.Ránézésre szép kutya,bár a fajtát nem ismerem,nekem pitnek is eladhatnák.
2013. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Tenyésztőtől vetted?Melyik kennel?Mert ha nem kennelből akkor szaporítótól van és nem fajtatiszta
2013. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg az lenne a legjobb megfogalmzazás hogy hivatalosan/papíron nem fajtatiszta.

Láttam én már törzskönyves kutyát amire azt mondtam hogy na nee, gondolom itt is az történhetett hogy becsúszott vagy csak be nem jelentett alom volt, mondjuk ismerősöknek, rokonoknak.

A pásztorok sem papíroztak, aztán valahogy mégis csak lett ez a sok tk-es pásztor kutya na de honnan? Valahonnan el kellett kezdeni a törzskönyvezést a nulláról, és ott is bizony szemre kellett eldönteni elsőre.

Az igazi pásztorok fenn a hegyben, sem foglalkoznak ilyennel, de valaki képes lenne rá mondani hogy azok a kutyák csak keverékek, míg a hobby verziók amik ügye azoktól származnak meg már igaziak csak azért mert van egy papírjuk?

Ez a fajtajellegű sem jó kifejezés mert ez mi ha nem Staff.

Lehet volt neki tk-e csak ott maradt, és akkor így meg már egyből keverék lesz?

Milyen keverék, van benne másik fajta? Nincs.

Akkor meg miért lenne keverék?

Inkább úgy hívnám hogy nem hivatalosan fajtatiszta.

2013. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!