Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neked melyik kutya tetszik a...

Neked melyik kutya tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 19:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(a sajátodon kívül) :)
2013. aug. 10. 19:27
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Akkor a szomszédé.
2013. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mopsz
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Minden fajtának megvan a maga szépsége:) De egyébként a kis turcsi orrú kutyák tetszenek. :)
2013. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Akiteki ***** válasza:
Nem ér!!! Most akartam írni, hogy a sajátom, ahogy mindenkinek. :)
2013. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amelyik a legjobban tetszik. Olyan van, amelyik a leginkább nem. Ez pedig az angol bulldog és más elfuserált társai...
2013. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az agarak nagyon tetszenek, főleg a perzsa, afgán, és a whippet. Rajtuk kívül a husky, bearded collie, yorkshire terrier, kínai kopasz (mondjuk annak inkább a szőrös változata kínaira nyírva:)

A bulldogok, és a nagyon erős testfelépítésű kutyák nem igazán tetszenek.

2013. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nekem az a szetterek tetszenek a legjobban.


-ír szetter

-gordon szetter

-angol szetter

- vörös fehér ír szetter

2013. aug. 10. 20:27
 9/20 anonim ***** válasza:

A vidéki keverékek amiknek ha szólsz akkor oldalazva futnak oda hozzád! :D Komolyan... A keverékeket szeretem. Amúgy mellesleg ha fajta szerint nézem akkor a Husky a favorit, törpe schnauzer, pumi, golden retriever, német juhász, labrador, lágyszőrű búzaszínű terrier, foxi, border collie

Amiket utálok azok a patkány szerű rusnya dögök, meg az ilyen nagy agresszív harci kutyák, azok nem tetszenek!

2013. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagytestű keverékek, közepes keverékek, terrierfejű keverékek, hülye kinézetű keverékek:D Ja, keverékpárti vagyok, de ha egyszer fajtatiszta kutyám lesz, az egy komondor lesz. Imádom, ahogy fut, és dobálja a rasztáit. Mellesleg szerintem a világ legjobb fej kutyái.
2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!