Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fordulhatnak elő...

Meddig fordulhatnak elő "balesetek"?

Figyelt kérdés

23 hetes máltaim már lent végezte a dolgát séta közben, viszont most harmadjára kakil a szőnyegre, és ma reggelre az erkélyajtó elé pisilt. 4 hete nem fordult ilyen elő.

El vagyok keseredve, nem tudom, mit csináljak.

Kutyagazdik! Segítsetek!


2013. szept. 10. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen,látszólag indokolatlanul ilyet tesz,miközben eddig oké volt,akkor lehet megváltozott valami az életében.Lehet nektek fel sem tűnt,de neki igen.

Esetleg több kaját kap,vagy elcsúsztak az időpontok.


Ezt kellene végigzongorázni,és dokihoz is vigyétek el,nem-e szedett össze valami kis fertőzést,felfázást,ami miatt nem tudja tartani.


Ha semmi nem indokolja,akkor iktass be 1-el több sétát,és nagyon dicsérd ha lent végzi a dolgát.Ha a lakásban kapod rajta,akkor fogd meg gyorsan és vidd le.Ha már megtörtént a baj,és nem láttad,akkor ne tegyél semmit,mert a kutya nem köti össze azzal,hogy azért van leszidva,mert becsinált.

2013. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs okod aggódni.

Cerberosz honlapján olvastam, hogy ahogy cseperednek a kutyák, néha "hajlamosak" megfeledkezni az addig megtanultakról. Ez nem jelent semmi rosszat. Ilyenkor a gazdinak nagyobb türelemmel kell a kutya felé fordulnia, hogy ismét megtanítsa neki azt, amit már tudott a kutya.

2013. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értékes válaszokat! Mivel most ugye hamarabb sötétedik, hamarabb visszük le este, kb 7 órakor.

Talán ez az oka....

És még olyan kis baba :)

2013. szept. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!