Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megfelelően...

Hogyan lehet megfelelően feltakaritani a padlószönyegböl a kutyapisit, kakit? Elég öreg már a kutyám, és néha akadnak balesetek. Mellé van 2 kisgyerekem is, szóval tényleg fontos a tisztaság. Ötletek, praktikák? Vádaskodók kíméljenek!

Figyelt kérdés
Elöre is köszi
2010. márc. 9. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

A pisi nem fertőző (alapesetben), nincsenek benne baktériumok. Én szimplán felitatom a szőnyegből felmosóronggyal vagy papírtörlőbel, aztán beszórom sprays zöld Domestosszal. Vagyis mindez már múlt időben, mert már szobatiszta a kiskutyám.


A kutyakakit felszedem, a maradványait meg sűrű Domestosszal és vízzel kikefélem a szőnyegből.

2010. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Domestos nem szívja ki a szönyeget?
2010. márc. 9. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mind az akrilszőnyegünk, mind a gyapjú perzsaszőnyegünk színe megmaradt. De jobban teszed, ha egy kevésbé feltűnő helyen egy ötforintosnyi területen színpróbát csinálsz.
2010. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Padlószőnyeget sehogy.

Nálunk a kölyökkutya pisilte össze. Próbálkoztam domestossal, ipari tisztítógéppel is, semmi hatása nem volt. Fel kellett szedni az egészet, leköveztük az egész lakást.

2010. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első és második vagyok.


Részvétem a harmadiknak. :-( Nekünk is padlószőnyegünk volt, ráadásul a legolcsóbb, ami kapható, de abból kijött minden gond nélkül...

2010. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú,pedig én is most gondolodom,hogy kellene venni egy szönyegtisztitót,de akkor még az is hatástalan?


Ezt a domestosos dolgot kipróbálom,ha megint szükség lesz rá!:))

2010. márc. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!