Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Puppy-ra váltani?

Acana Puppy-ra váltani?

Figyelt kérdés

Csak spekulálgatok. Pár hónapig Totw sierra mountaint kapott a kutyám, de úgy tűnt, nem emészti, illetve hasznosítja rendesen. Nem volt hasmenése, viszont a végtermék nagyon sok volt.

Váltani szeretnék, de nem tudom melyikre. Acana puppyra gondoltam. Csak attól tartok, hogy ezt sem emésztené megfelelően.

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni, vagy menjen neki valami egyszerűbb, könnyebb?


2013. szept. 11. 11:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Végülis tudom, hogy látatlanba így nem lehet ezt megmondani. :D Mégis kíváncsi vagyok tapasztalatokra.
2013. szept. 11. 11:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a TOTW-ot nem hasznosítja,akkor az sok neki.Az Acana hasonló a TOTW-hoz,ha ilyen szempontból nézzük,akkor a helyedben egy "könnyebb" tápra váltanék,pl. Brit Care-re.Ez is szuperprémium és hypoallergén.
2013. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!