Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot szeretnénk váltani mit...

Tápot szeretnénk váltani mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos Golden Retriever kiskutyánk, amióta nálunk van Select Gold junior tápot kap, semmi gond nincs se a kutyával sem a táppal, de úgy veszem észre kezdi unni, megeszi, de már nem olyna nagy lelkesedéssel, ezért váltani szeretnénk de mire? Mit ajánlatok neki? Royal Canin, vagy valami más prémium táp? Egyébként a táp mellet már kap húst és rizst de nem napi rendszereséggel. Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 15. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Josera nálam bevált eddig Josera festival-t adok neki mivel a kids nem ízlett neki .
2013. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Brit Care-t ajánlom, nálunk nagyon bevált vagy ha megengedhetitek magatoknak, akkor Acana, Orijen vagy Taste of the wild. A Royalról még egyszer sem hallottam pozitív véleményt,sok benne a gabona, én nem adnám.
2013. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Még a Pro Plan is elég jó táp.
2013. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Josera, Brit, ezek is jó minőségű prémium tápok.

Ami -talán- még ezeknél is jobb (de kicsit drágább is) az az Orijen, Acana, és a Taste of the wild.

2013. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlott tápok szuperek (és a Select Gold-nál jobbak!), viszont azt hozzátenném, hogy abba ne kezdj bele, hogy ha ráun egy tápra, akkor mindig váltasz, mert nagyon válogatós lesz. Szóval érdemes most váltani egy jobbra, de aztán tarts ki amellett.
2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Royal Caninnak csak a márkáját kell megfizetni, sokat nem ér.


Az én kutyám (rottweiler) josera kids-et evett annyi idősen.


A hússal vigyázz, hogy a kalcium-foszfor arány ne boruljon föl, mert az problémákat okozhat, így mikor adsz neki húst, akkor adj neki egy kis túrót is pl.

2013. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok.


Amúgy mi is váltottunk később a festiválra, mert hol ette a kids-et, hol nem. Nagyon jó táp amúgy a kids, de sok kutya nem szereti, mert nincs tele ízfokozóval, a festivál viszont pont válogatós kutyáknak is van.

2013. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Brit Care, nagyon jó táp. De valóban ne azért mert a kutya unja, hanem azért mert jobb mint amit most kap.
2013. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget. Hát így az ajánlások alapján az Acana nagyon tetszik, bár van benne csirkehús is amire sokan azt mondják, hogy allergiás lehet rá a kutya, de nem hiszem hogy a miénkkel baj lenne, mert ő aztán tényleg mindenevő. :) zöldség, gyümölcs, minden fajta jöhet neki :) Tehát szerintem az Acana lesz, végülis nem sokkal drágább sőt találtam akciósat is neten. Meg hát míg pici és növésben van nem akarom hogy hiányt szenvedjen. Köszönöm mégegyszer!
2013. aug. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!