Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szerintetek álmodnak?

A kutyák szerintetek álmodnak?

Figyelt kérdés
mert az én kutyámnál már legalább 5 ször tapasztaltam , hogy felriad az álomból fura hangot adva ki, majd nyújtózik és semmilyen nesz nincs...
2013. szept. 11. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem akarom offolni a kérdést, de Ti mit tesztek, ha a kutyátok álmodik? Mert az enyém a lábamnál alszik, és ha hallom, hogy nyöszörög álmában, akkor óvatosan megsimogatom, és utána abba hagyja. Mindig attól tartok, hogy rémálma van, és szeretnék neki segíteni :)
2013. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem szoktam tenni, ahogy más olyan helyzetben sem amikor a kutyám berezel. Ilyenkor a legjobb, ha úgy teszel mintha semmi nem történne. Ha minden alkalommal megsimogatnám amikor összerezzen a hangos zajoktól, azzal csak megerősítem benne azt az érzést, hogy félni a vonattól/motortól/vihartól stb normális viselkedés. Én pedig nem szeretném, ha a kutyám állandó rettegésben élne, mert ugye azt mondanom sem kell, hogy ez nem egy élhető állapot.
2013. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az enyém horkol, nyüszög,ugat,fekve ugrál álmában :D
2013. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A videó nagyon aranyos volt,és a teki is cuki lehetett...
2013. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!