Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire legyen bő a szájkosár?

Mennyire legyen bő a szájkosár?

Figyelt kérdés
Buszozáshoz kéne csak. Hagyományos típus bőrből. De sajnos nem tudom, mekkora méretű kell legyen, illetve nem-e baj, ha kicsit bő a pofájánál? Vagy ha túllóg az orrán? Szóval nem olyan "pászentos". :D Mivel "pontos" méretűt sehogy sem találok, csak olyat, ami szűk vagy bő (akkor már inkább a bő, nem?). Amúgy 6 hónapos a kutyám, szóval még nő.

2013. szept. 12. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom rápróbálni vásárlás előtt, mert csak rendelni tudom. :)
2013. szept. 12. 21:19
 2/6 sippara ***** válasza:
100%
Inkább bő legyen, a "rendes" szájkosárból így se-úgy se tud kiharapni, viszont ha túl szoros, nem tud benne lihegni sem, ami - főleg melegebb időben, vagy ha a kutya stresszel - fontos lenne.
2013. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyen bő egy kicsit, mint szűk, főleg, ha még nőni is fog!


Én személy szerint a baskerville ultra szájkosarakat ajánlom, de te tudod :)

2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lihegni tudjon benne kényelmesen. Általában csak a szabály végett és a többi utas nyugalma miatt kell a legtöbb kutyára kosár, harapni nemigen fognak ha jólneveltek.
2013. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha nem szorítja össze a pofáját, és tud benne lihegni, szóval nyugodtan legyen bő :)
2013. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, már meg is rendeltem. ;)
2013. szept. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!