Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi lakásba, ilyen feltételek...

Mudi lakásba, ilyen feltételek mellé megfelelne?

Figyelt kérdés

Panelba tudnám venni, napi kb. 2 és fél órányi mozgás ellenében, amibe beletartozna nagyjából másfél óra agyi lefárasztás, és aktív mozgás.

Járnánk hétvégén/szabadidbőben különdböző programokra, kirándulni, esteleg kiállításra is.


Ha igen, melyik kennelt ajánljátok?


2013. szept. 13. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg betartod ezeket a feltételket szerintem nem lenne gond.Elég nagy a mozgás igényük, szerintem érdemes nap többször levinni, 2-3x érdemes naponta levinni 1 órára.A Mudi hihetelenül tanulékony,ragaszkodó lesi az ember minden kívánságát.Hétvégenként akár kutyasuliba is járhattok.A Mudi nagyon jók agilityben és az összes kutyás sportban.Természetesen kiállításra is.Nekem személyes kedvencem a Köves-bérci Betyár Mudi kennel.A tenyésztővel személyesen is találkoztam már.Nekem hihetetlenül szimpatikus, és a kutyái is elég jók.Sportra,kiállításra,házi kedvencnek bármire tudom ajánlani az ő kutyáit!

Sok sikert!

2013. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 13. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Ha a két és fél óra foglalja magába a napi sétát a mozgatást és az agyi fárasztást is akkor az egy mudinak szerintem kevés.

Persze ha kifogsz egy nyugisat akkor annak megfelel, de ha belenyúlsz egy keményebbe véletlen, akkor meg volt egy lakásod kb :D

2013. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!