Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten VII. kerületben jó...

Budapesten VII. kerületben jó állatorvos?

Figyelt kérdés
kutyusomat szeptember végén be kell oltani. az éves oltás a kombinált és a veszettség elleni? elsö kutyusom és oktober ota van velünk, menhelyröl hoztuk. 34hetes kismama vagyok igy a közelben keresnék egy dokit oltásra. Keleti punál lakom vagy Récsei fele is még el tudunk gyalogolni ha XIV.kerben tudtok. ha árat is tudtok mondani, akkor azt megköszönöm.
2013. szept. 13. 18:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha majd meglesz a babád és már nagyobb lesz,érdemes lenne elvinni a Cerbi Suliba a kutyádat.Nem drága és megoldják a gondodat,ilyesmire vannak szakosodva a rehabilitáció-szocializáció foglalkozáson.Őrs vezér tértől busszal is elérhetők.
2013. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hatásos bolhairtot tudtok ajanlani? szerdan megyunk oltasra es nem tudom h esetleg vmi recepteset kiir vajon a doki ami megoli a dogoket? mar sajnalom hogy nem tudok segiteni a kutyuskamnak semmivel :(
2013. szept. 22. 10:13
 13/20 anonim ***** válasza:
Hova mentek végül? Én Advantage spot on-t használtam és bevált, mondjuk ezt rendeltem, de lehet kisállat boltban is be tudod szerezni. Ha nem, akkor a doki úgyis segít rajtatok
2013. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
a 8.keresbe, mert a 7.es csak du van nekem meg az nem jo
2013. szept. 22. 11:43
 15/20 A kérdező kommentje:
Megvolt az oltás, rendes volt a doki, egy kutyus volt csak előttünk :) mentünk is reggel 8-ra. 8500ft volt a kombinált és a veszettség elleni oltás. plusz kértem bolhartot és vmi irto erőset nyomott rá ,mondta is hogy szelőzztessek jol majd ki, mert bekábul a kutya is tőle, meg vagy 3 napig erős szaga van, de szerintem finom menta :D összesen 10 300Ft-to fizettem. Hát elég sokba lett de akor mármost nem kell vele bajlódni. Ja féregtelenitot is kapott :))) A bolharitonak meg vmi Prom....izé a neve nem tudom de rákeresnék a neten hogy tudjam :)
2013. szept. 25. 13:43
 16/20 anonim válasza:

Hahó!


Megírnád h. a 8. kerben hova vitted, hol van ez a jó álltorvos?

Köszi!

2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Auróra utca 14. :)
2013. okt. 9. 20:35
 18/20 anonim válasza:
Köszi!
2013. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nm :)))
2013. okt. 10. 17:08
 20/20 anonim válasza:

Kerületi Állatorvos - Marek József utca 11.

Barátságos, jól felszerelt rendelő, hozzáértő és türelmes dokikkal. Ajánlom őket, eddig csak jó tapasztalatom volt velük és ráadásul este 8-ig nyitva vannak!

2015. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!