Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó beltartalomnak számít?

Ez jó beltartalomnak számít?

Figyelt kérdés
nedvesség 8%, nyersfehérje 29% nyerszsír 15% nyersrost 2,3 nyershamu 7% kalcium 1,5 foszfor 1,1%
2009. nov. 4. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem mond semmit arról, hogy jó-e a táp. Az összes tápnak nagyjából ilyen a beltartalmi táblázata. Inkább az ÖSSZETEVŐKET nézd! Ott van az, hogy a fehérje hány százaléka származik húsból. A fehérje az bámilyen szemét lehet, vér, bőr, csontliszt, szója, stb. Tehát az nem mindegy, hogy a fehérje hány százaléka származik épkézláb HÚS-ból.
2009. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10%
2009. nov. 4. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, a 10% nem túl sok... Szerintem gyenge táp. Csak viszonyításképpen néhány példa, hogy melyik tápban mennyi van:


- 4% - Friskies, Pedigree, Multifit

- 14% - Dog Chow

- 38% - Brit Premium

- 55% - Acana

- 70% - Orijen

2009. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezt a brit premiumot hol lehet beszerezni?
2009. nov. 4. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a honlapja. Van webshopjuk is, és van forgalmazók listája. Az a helyzet, hogy én a helyi állateledel boltban veszem a Brit Juniort 15 kilót 6500 Ft-ért, ami jóval olcsóbb, mint a webshop ár. A felnőtt táp itt nálunk 5800 Ft. Nem értem, hogy lehet, de nálunk olcsóbb.

2009. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
najó ez bunyolult :) majd megnézem nálunk a kutyás boltba köszi :)
2009. nov. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!