Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokat fog még nőni egy fél...

Sokat fog még nőni egy fél éves havanese lány?

Figyelt kérdés
Pulcsit szeretnék neki rendelni télre.
2013. szept. 14. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Inkább ajándékozd el! Aki pulcsit ad a kutyára és lánynak hívja szuka helyett, az inkább ne tartson állatot!

:(

2013. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

nah most képzeld el Harkonnen hogy én is pulcsit adok a kutyámra, mert panel kutya, rövidszörű, ráadásul egy rétegű, és szét fagy télen, mikor a melegből leviszem sétálni... (és se a havat se az esőt nem szereti)


kérdező:

ha nő is még max 1-2 centit, vagy hizni fog. a kutyák az első tüzelésükig nőnek, keress rá neten mekkora egy havanese szuka átlag mérete, vesd össze a te kutyáddal, és a kettő közötti méretet rendelj biztonság kedvéért

2013. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Imola Ágnes ***** válasza:
A kis méretű kutyák 7-8 hónappra szinte elérik a maximális méretüket, a tied 5 hónapos, tehát nagyon sokat már nem fog nőni.
2013. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. választ, így tettem, de biztos akartam lenni benne, hogy nem lövök mellé.

Kedves 1. sosem ajándékoznám el, imádom, ezért is akarom óvni a hidegtől. Kívánom, hogy egyszer te is megtapasztald, hogy vki ennyire szeressen, mint én őt (igen őt) és akkor talán nem leszel ilyen rosszindulatú és megkeseredett, aki mindenbe csak belekötni akar.

2013. szept. 14. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Fog nőni pár centit.


Nekünk is Havanese-ünk van,de nem kell rájuk ruha.Van bundája a sétákat kibírja télen simán.

Egy ruhába ha pl futkorászik bele izzad és megfázhat én ezért nem javaslom a ruhát.

Gondolom úgysem órákat vagy lent amikor rossz az idő.

De ahogy jónak látod.

2013. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fog még egy kicsit nőni, olyan 8-10 esetleg 12 hónapos korukig nőnek.
2013. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 14. 12:41
 8/11 anonim ***** válasza:
A pulcsi talán nem annyira jó, valami vízhatlan anyagú jobb lenne. Amúgy nem nő már sokat, ha tépőzárasat veszel akkor tudod állítani.
2013. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nah most képzeld el Harkonnen hogy én is pulcsit adok a kutyámra, mert panel kutya, rövidszörű"


Láttál már Havanese-t? Ellentétben veled, nekem volt, és sose kínoztam volna "ruhával"...


Nem kell a H, csak simán "na", még egy plázapicha. :(

2013. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kedves 1. sosem ajándékoznám el, imádom, ezért is akarom óvni a hidegtől."


Van nevem is.


"Kívánom, hogy egyszer te is megtapasztald, hogy vki ennyire szeressen"


Nyugi, van aki engem szeressen.



"mint én őt (igen őt)"


Akkor te is állat vagy?


"és akkor talán nem leszel ilyen rosszindulatú és megkeseredett, aki mindenbe csak belekötni akar."


Micsoda jellemismerő, mindezt egy válaszból megállapította!


Bár - ha jobban belegondolok - egy Harkonnen-nek szemétnek kell lennie!

:D


Fingod sincs ugye, hogy ki az a Vladimir Harkonnen?

2013. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!