Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese vagy hasonló kicsi...

Havanese vagy hasonló kicsi kutyát szeretnék, de fiú vagy lány legyen? Melyiknek mi az előnye, hátránya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Igaz lehet, hogy a fiúk gyakrabban pisilnek, vagy jelőlnek? Mert ez benti kutyánál elég hátrányos...
2012. jan. 9. 19:00
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Fiúnak

hátrány:domináns,meg hág,vigyázni kell tüzeléskor.

elöny:nem rád maradnak a kölykök.

Lány

hátrány:rád maradnak a kölykök.

előny:nem domináns,nem egész évben tüzel.

2012. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
igen igaz! Jó lett a válaszom?
2012. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nem akarok kiskutyákat? Meg egy évben 2x tüzel a szuka, nem egész évben mint a macskák...
2012. jan. 9. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2012. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor válassz FIÚT
2012. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tüzelés nem probléma, mert ivartalaníttatod(remélem jól írtam), és nem tüzel többet. A szukák nem dominánsak, legalábbis nem jellemző rájuk(de azért néha vannak kivételek), jobban kezelhetőbbek, szelidebbek. A kanok általában agresszívabbak(nem minden esetben), jobb házőrzők, vakmerőbbek.
2012. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én lányra szavaznék nekem is két szuka kutyusom van a kanok dominánsak és megakarnak b*szni állandóan csomó ismimnek kan kutyája van ők ezt csinálják szana szét pisilnek mert jelőlnek a tüzelő szuka van a közelbe teljesen megbolondulnak én ezért nem akartam kant ,ha panelban akarod tartani a kutyát méghozzá a havanese az benti kutya szerintem a szuka az jó választás nyugodtabbak és egy ivartalanítással meg oldodik a tüzelési probléma amúgy az utcán nem kell engedni hogy rámásszanak a kanok, 10 éves szuka bichonom van eddig sose volt gond amikor tüzelt ilyenkor nem vittem kan kutyák közé ugye a környéken minden kutyást ismerek és hát jó résza kan de akkor se mentünk oda
2012. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem irtad,h te magad fiu vagy lány vagy-e?Én nekem tulnyomo többségében kan kutyáim voltak,2németjuhász,boston terrier,amstaff,vizsla,tacsko.Én főleg mellettük állok és nem azért mert rádmarad a kölyök,nem a szaportiásbol kell kiindulni kedves kommentelő.Én pl nő vagyok ésaz a tapasztalatom h egy kan kutya jobba a szivemhez tud nőni és én is az övéhez,sokkal bensőségesebb volt a viszonyunk mint a szukával. Kinézetük sokkal markánsabb picivel nagyobb de jobban kifejlett olyan férfias. Ellenben egy szukával. Egyátalán nincs több gond vele mint egy szukával,az utcán többször pisil,de ezt is csak jelzésként az enyéim a első 3 pisislésnél pisilnek igzán egy séta alkalmával,utána csak ugy csinálnak mintha pisilnének. Én a kant ajánlom.
2012. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak szuka kutyáim voltak,egy spánielem, és a mostani Havanesem, kifogástalanok:)

Havanese-t nagyon tudom ajánlani, imádni való kis rosszcsont:)

2012. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!