Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van hasonló élményetek? Vagy...

Van hasonló élményetek? Vagy hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám egyszer rosszul lett, a két kutya addig csaholt a szomszéd ablaka alatt míg át nem jött. Amúgy senkit nem engedtek be, de ez egyszer simán. :) Valószínűleg nekik köszönhette, hogy megúszta élve. :)
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, anyukám öccsét. A teljes sztorira sajnos nem emlékszem. :(
2013. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem olyan régen is volt egy ilyen hír, hogy a kutya jelezte ha a gazdájának esett a vércukra.


Az én kutyám egyenlőre csak azt jelzi, hogy a párom mikor fog hazaérni. Nincsenek ilyen hőstettei :)

2013. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk csak 3 éves koromig volt kutyánk, ezért én nem emlékszem rá, csak fotókon láttam. Egy kis testű spániel és tigrisboxer keverék. Csúnya kutya volt így képekről nézve, de aranyos feje volt neki. Nagymamám mesélt róla sztorikat.


Egyszer a játszótérről kiszaladt egy kisgyerek az utcára, a kutyánk erre odaszaladt a gyerek anyjához, ott ugatott neki hogy menjen a gyereke után. Aztán csodálkoztak rajta a nők, hogy jé a kutya szól, hogy ott rohan a gyerek.


Másik alkalommal, anyám rátett az asztali lámpára egy rongyot, h ne világítson a szemébe és lefeküdt aludni. A rongy elkezdett izzani, erre a kutyánk elkezdett ugatni ezerrel, meg ráugrált anyámra, hogy keljen fel.

Aztán mikor anyu levette a rongyot a lámpáról, akkor gyulladt ki.


Meg olyan is volt, hogy nagymamám azt mondta a kutyának, hogy lemegy a boltba és ne engedje hogy kimenjek a konyhába, mert megfázik a lábam. Erre a kutya ott sétált az ajtó előtt fel-alá és nem engedett ki, mert megértette.


De amikor még a babakocsiban feküdtem, akkor egyszer meg simogatott a kutya és az arcomon ottmaradtak a körmeinek a csíkjai.


Állítólag nagymamám mellett a kutya mindig szépen ment amikor sétáltatta. Anyu mellett meg rohangált és ugrált össze-vissza mint egy bolond, mert anyu nem tudta fegyelmezni, pedig anyué volt a kutya.


Meg amikor nagymamám bement anyu munkahelyére, akkor a kutya tudta, h mikor kell leszállni a villamosról, tehát így odavezette őt.


De utána valami betegsége lett és elaltatták, nekem meg azt mondták, hogy odaadták valakinek, mert valamit be kellett adni nekem, hogy ne sírjak. De hát erre sem emlékszem.


Nem tudom, hogy ezekből mi igaz. Nagymamámnak jó volt a fantáziája és ő mesélte ezeket :)

2013. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
77%

Nekem is volt egy ilyen élményem szép és megható:))

A spicces barátom elvitte a kutyámat sétálni, de nem messzire, olyan 300 méterre jutottak mikor a barátom elvesztette az egyensúlyát mert kapatos volt és úgy elesett, hogy a lábát törte. A kutya annyira segített neki, hogy otthagyta a fenébe és hazaszaladt hozzám.

2013. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!