Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok arról hogy a...

Kíváncsicska kérdése:

Hallottatok arról hogy a Rossmannak is lesz babás progija? Állítólag a Dm-hez hasonló lesz kuponokkal meg minden és 3 éves korig. Ha tényleg lesz ki hol fog vásárolni inkább? Dm vs. Rossmann?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
ÉN is tettem fel tegnap ilyen kérdést.Lesz tényleg.Hát egyértelmű,hogy a rossmann:)
2012. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott vásárolok majd, ahol jobban megéri.

Lehet, hogy skót vagyok és "bunkó", de én így gondolom.


3-as ikreim vannak, nem kevés a mennyiség, amit általában felvásárolok..

2012. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második.Szerintem nagyon sokan vannak úgy mint te.És nem hiszem hogy bunkóság hanem színtiszta pénztárca kérdése.Az emberek azért gyűjtögetnek pontokat mert úgy olcsóbban hozzá tudnak jutni majd a termékhez.Szerintem ha nem lennének anyagi gondjai az embereknek le...rnák hogy mi hol olcsóbb.
2012. máj. 9. 09:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régen Rossmannban vásároltam csak, de amióta van 2 gyermekem, azóta dm pont a kuponok miatt.

De ha a Rossmannál is lesz, akkor lehet, hogy visszatérek, mert olcsóbb mint a Dm.

2012. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem 3 éves korig lesz, hanem csak két éves korig.
2012. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most kaptam levelet. Itt az új program: Rossmanó minden hónapban egyedi akciós ajánlatokkal várja a babákat és mamákat, ezzel is megkönnyítve a kis jövevény körüli első időket.


Rossmanó programunkba 2012. 05. 14-étől tudnak regisztrálni a www.rossmann.hu oldalon a várandós kismamák illetve a két éven aluli gyermeket nevelő szülők. Regisztrálni a pénztárostól kapott Rossmanó kártyán található egyedi azonosítószámmal lehet.


Regisztrációjával egy egyszeri, minden babatermékre felhasználható 10%-os kedvezményhez jut hozzá, majd ezt követően havonta küldünk hírlevelet a gyermek életkorának megfelelő akcióinkról.


Akciós ajánlatainkon túl egy nyereményjátékot is indítunk, melyen azok a szülők vesznek részt, akik az adott hónapban legalább egyszer vásároltak Rossmanó kártyájukkal.


Amennyiben az Ön családjában van várandós kismama vagy két éven aluli gyermeket nevelnek, ne habozzon regisztrálni. Rossmanó kártyával történő vásárlásakor a Rossmann Vásárlói Kártya előnyeit is automatikusan élvezheti.

2012. máj. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát elég gyenge a programjuk egyenlőre szerintem.
2012. máj. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!