Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül most egy 7...

Mennyibe kerül most egy 7 hetes kölyök angol bullterrier kiskutya? Írjatok már privibe!

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
90 körül.
2013. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tk nélkül?? :O
2013. szept. 15. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Tk nélkül.
2013. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi a büntetés, ha valaki 8 hetes kora előtt viszi el a kutyát?
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A törvény előírja,hogy 8 hetes korig TILOS elválasztani az anyjától.7 hetes kölyköt törzskönyv nélkül csak szaporító ad el és hidd el,csúnyán ráfázhatsz.

A tenyésztőnél nem az 5500 forintos törzskönyv miatt drágább a kutya,hanem azért,mert ott szűrt szülőktől garantáltan egészséges kiskutyát kapsz szerződéssel,garanciával.

Nagyon ráfázhatsz a szaporítós bullterrierre,tapasztalatból mondom sajnos.Az enyém 12 ezer volt.Kaptam a kiskutyához egy hamisított oltási könyvet,kismillió bolhát,3 féle férget.Állatkórházban volt pár napot,úgy tudták belőle kihajtani.A szaporító azt hazudta,hogy a kutyába a tőle a lakásunkig kb.2 órás út alatt ment bele minden féreg és bolha.

Az csak hab a tortán,hogy pánikbeteg volt,ideggyenge,a legkomolyabb szakemberek tudták csak rendbe tenni a kis agyát sok-sok rehabilitációs óra után.Ezen kívül szívprobléma,légcsőszűkület stb.minden volt.

Szaporítótól olcsó kutyát venni olyan,mint az orosz rulett.

Miért pont 7 hetes kell?

2013. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Tk nélkül nem bullterriert kapsz,hanem fajtajellegű keveréket,ezzel rontva az igazi fajta állományát.


180 ezer ft egy tk-es bullterrier,amit 8 hetes kora előtt nem lehet elhozni.

2013. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj örökbe a fajtamentőktől.Igaz,hogy felnőtt kutyák vannak,de egészségesek,fullra oltott,ivartalanított bullok.Milliószor jobban jársz egy ilyennel,mint egy szaporított kölyökkel.
2013. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon okosok emberek vannak itt,majd el sül az agyuk..
2013. szept. 16. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki igazat írt,te meg helyesen írni sem tudsz.


Rád is férne egy kis okosodás :)

2013. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó,akkor vegyél expressz-ről 20 ezerért.Ezzel "csak"az állatkínzást támogatod,de mit érdekel téged?Van fogalmad,hogy egy szaporító hogy bánik a felnőtt kutyáival?Gondolom nem is érdekel,csak olcsó kutyád legyen.

Nekünk is van egy szaporítótól mentett idősödő bullterrier szuka,3 éve van velünk.Nem volt 15 kiló,gombás,beteg,lelkileg is tönkretett szerencsétlen volt,aki egy kennelben ellette zsinórban a kicsiket.Mikor már nem termelt hasznot,mennie kellett.Ő szerencsés,mert imádjuk és mindene megvan,de sok társa gyepin vagy dögkútban végezte.

Az a kisebb baj,hogy rámehet a gatyád egy szaporított kölyökre,nekem pl.több százezremben van,hogy él és felnőtt.Én is úgy gondoltam,nem fizetek tenyésztőnek és nem kell a törzskönyv meg a drága kutya.

Bár te biztos nem költenél egy beteges kiskutyára,hanem ingyen megszabadulnál tőle.

2013. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!