Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak alapból tehetséges...

Vannak alapból tehetséges értelmes kutyák?

Figyelt kérdés
Van egy labrador 11 hetes kutyusom.Szinte virít a szeméből az értelmesség. Tegnap előtt kint voltunk erdőben sétálni vele ès a másik kutyusommal póráz nélkül szépen követtek. A másik kutyusom egyszer csak oda rohant egy fa tövéhez a labrador megállt ès elkezdette ugatni a fa tövét nem akart mozdulni ha hívtam amire oda mentem elkaptam a másik kutyust mert majdnem megevett egy mérges gombát. Így nagy szivességet tett nekem a 11 hetes labim. Mindig így szoktunk menni ès eddig még nem találkoztunk mérges gombával és ez is olyan apró volt csoda hogy észre vette. de ezek után inkább pórázon viszem kutyusaimat sétálni Mit gondoltok miért jelzett a kölyök kutya ès a felnőtt miért nem?
2013. szept. 15. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem annyira a mérges gombát szagolta ki, mint inkább azt, hogy a másik kutya nem jön olyan szófogadóan utánad mint ő. Nálunk 2 kiskutya van, testvérek. Az egyikük zabálnivaló de nagyon butus, a másik elsőre megtanulta mi az hogy ül, hozd vissza, adj pacsit, megmutatja ha enni kér stb. Szerintem ez nem csak fajtafüggő, de egyénenként is más és más minden kutya. Úgy tűnik a labid okosabb/szófogadóbb mint a felnőtt kutyus. :)
2013. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen meglehet. a felnőtt kutyusom sem buta járunk versenyekre csak szeret a szagok után menni :)
2013. szept. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!