Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kutyatáp? Royal C, Hills, Purina. Vagy?

Figyelt kérdés
Mit adjak a kutyámnak? Most 12hetes és átakarom szoktatni valami igényes tápra.
2009. nov. 4. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én az Acanat vagy az Orijent tudnám javasolni, én is azt etetem.
2009. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Az én yorkim Hill's tápot eszi CSAK meg. Nagyon válogatós. Royal Canint szó szerint kiköpte, Eukanuba se kellett, csak a Hill's.
2009. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Royal canin és Hills abból amit írtál. Amúgy nagyon jó az Acana, Orijen, és nem is olyan drága.
2009. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Acana, Orijen
2009. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Royal Canin Starter. Adhatod nyugodtan4-5 honapos koráig, nem nyujtja meg, vagy a Pro Plan, 24 honapos korig mehet. jo még a Flatazor Elite puppy is, tartalmazza a megfelelő calcium mennyiséget. milyen fajta a kiskutya?
2009. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Én is a Royal Canint javaslom.
2009. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szrintem egyedfüggő,hogy melyik kutyának mi a legjobb táp.Az enyém pl.a Royal Canintól szétf...ta a környéket.

Eukanubát nem eszi,Belcandot megunta.Hill's ment egy darabig,de rájöttem,hogy rengeteg benne a szénhidrát(47,5 %),sok a gabona benne,szója is van bőven.Ennyi pénzért talán nem adok ízesített,színezett gabonát a kutyámnak.

Csúnya,fénytelen volt a szőre,több székletet ürített,mint a fogyasztott tápmennyiség,tehát nem hasznosult a kaja rendesen.Felfújódott,kövér volt.

Végül az Orijent vettem,abban nincs gabona,rendbe is jött a kutya minden szempontból tőle.

Nem kell szinte egyáltalán orvosra költenem.

2009. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, hogy szuperprémiumot etess, akkor érdemes kipróbálni a Biomill prémium tápjait. Elég húzós az ár, de az összetétel és az alapanyagok minősége magáért beszél... :) Nincs benne mesterséges színezék és tartósítószer sem.
2009. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Trovet, Orijen, Acana
2009. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Shih-tzum van. Royal ízlik neki nagyon, Hills nagyon nem. Nem nagyon akarom keverni neki szerintem maradok a Royalnál...az kb hány csillagos táp? Nincs benne semmi színezék meg ilyesfajta "mérgek"?
2009. nov. 5. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!