Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez az undorító...

Mi lehet ez az undorító lárvaféle valami? Ez valamelyik állatomból jöhetett ki? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Hazajöttem és kint az udvarba találtam ezt, tényleg nagyon undorító, nem tudom mi ez. Valami lárvafélének tűnik nekem az a fehéres valami de nem tudom, nem értek ezekhez. Van egy macskám és egy kutyám. Lehet valami közük ehhez? Félek, hogy ez valamelyikből jött ki valamelyik oldalon.. Tele van a kutyám szőrével, de az nem biztos hogy azt jelenti, hogy az övé, mert alapból az udvar is tele van a szőrével, most épp nagyon hullik.

[link]


2013. szept. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a bőr alól jött volna ki, azt már korábban is érezned kellett volna, de ha végig pásztázod az állatait testét, töviről hegyire, akkor megbizonyosodhatsz róla, hogy nem onnan jött ki.

A bélférgek meg legjobb tudomásom szerint nem így néznek ki, hanem így: [link]

vagy így:

[link]

Szerintem ez nem az egyik állatodból jött ki,

de ettől függetlenül lehet, hogy nem nekem van igazam

2013. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fúúúj ez tényleg undi...


hát nem tudom,hogy kijöhetett e kutyából vagy macskából,de szerintem adj féreghajtó tablettát az állatoknak a biztonság kedvéért.

2013. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!